تماشا کنید: اولین تریلر سریال I Am Groot منتشر شد

بیبی گروت دوست داشتنی‌تر از همیشه!

اولین تریلر سریال I Am Groot منتشر شده و ظاهرا در این اثر شاهد روایت داستان زندگی گروت (Groot) یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول، پیش از آشنایی او با گروه نگهبانان کهکشان هستیم. 

یکی از بهترین آثاری که در پنل‌های SDCC معرفی شد سریال I Am Groot بود و در این پنل ما شاهد اولین نگاه به این اثر مورد انتظار بودیم و ظاهرا بیبی گروت باری دیگر موفق شد تا دل مخاطبان را به دست بیاورد. مجموعه کوتاه و انیمیشنی من گروت هستم، به صورت کامل در ماه آگوست سال جاری راهی دیزنی پلاس می‌شود و داستان منحصر به فرد نهال بازیگوش مارول بیبی گروت را روایت می‌کند. جالب است بدانید که بیبی گروت مختص به دنیای سینمایی مارول بوده و در کمیک های این کمپانی تنها شاهد حضور آلفا گروت، نمونه بزرگ‌تر و متفاوت این شخصیت هستیم. 

مجموعه فوق با سبک متفاوت و جدید خود از پنج داستان کوتاه مختلف تشکیل شده است، که حول محور ماجراجویی‌های سرگرم کننده گروت که صدا پیشگی این شخصیت را همچنان وین دیزل (Vin Diesel) برعده دارد، می‌چرخد.

 تریلر سریال I Am Groot که در جریان مراسم SDCC رونمایی شد، روی یک سریال کوتاه خاص متمرکز بود که احتمالاً در ژانر کمدی رخ می‌دهد. در تریلر منتشر شده می‌بینیم، گروت ناخواسته با گروهی از موجودات کوچک که بی‌ضرر به نظر رسیده اما به شدت مسلح هستند، دشمنی می‌کند. 

 تریلر سریال I Am Groot 

همچنین، تیزر تریلر مذکور نشان می‌دهد که سبک انیمیشن فوتورئالیستی سریال I Am Groot شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد. در ساختار گرافیکی این اثر انیمیشنی به شکل باورنکردنی به جزئیات هر شخصیت و صحنه‌های متفاوت اثر دقت شده است. همچنین انتظار می‌رود که در این اثر از وقایع پیش از رویدادهای Guardians of the Galaxy Vol.2 ببینیم. به طور کلی در این سریال عنوان می‌شود که بیبی گروت (Baby Groot) در حالی که از اوقات فراغت خود لذت می‌برد، به چه کارهایی مشغول است.

پوستر I Am Groot در ماه ژوئن رونمایی شد و بر لحن سریال تأکید کرد که احتمالاً در تمام این پنج قسمت داستان در رابطه با یک سفر سرگرم کننده و کوتاه برای گروت خواهد بود. دیزل دوباره نقش خود را به عنوان شخصیت اصلی بازی می کند و بردلی کوپر (Bradley Cooper) نیز به عنوان راکت ظاهر می‌شود.

 اگرچه تاریخ نمایش I Am Groot تقریبا نزدیک است اما دیزنی پلاس هنوز جزئیات مشخصی از این مجموعه ۵ قسمتی، از جمله خلاصه داستان و ستاره‌های مهمان احتمالی ارائه نکرده است. بنابراین این احتمال وجود دارد که در هفته‌های آینده تریلر دیگری نیز از سریال مذکور منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا