1%
  • 0/10

مدت زمان فصل دوم I Am Groot مشخص شد

طرفداران چند دقیقه با گروت همراه خواهند بود؟

مدت زمان فصل دوم I Am Groot مشخص شد ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۲ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
مدت زمان فصل دوم I Am Groot

به تازگی مدت زمان فصل دوم I Am Groot، جدیدترین سریال دنیای سینمایی مارول (MCU) که از سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال دیزنی پلاس (+Disney) در دسترس قرار خواهد گرفت، مشخص شده است.

در طول چهار سال گذشته، سریال‌های تلویزیونی که از طریق سرویش اشتراکی دیزنی پلاس پخش می‌شوند، بخش مهمی از فاز چهارم و پنجم دنیای سینمایی مارول بوده‌اند و تقریبا نیمی از محتوای آن را تشکیل می‌دهند.

اخیرا سریال Secret Invasion پخش که یکی از بزرگترین داستان‌ها در کل مجموعه دنیای سینمایی مارول را به تصویر می‌کشید، با این حال جالب است بدانید که این اثر کمترین مدت زمان را در میان تمام مجموعه‌های تلویزیونی MCU تا به الان داشته است.

حالا به تازگی مدت زمان فصل دوم I Am Groot نیز به طور رسمی اعلام شده است. رایان لیتل (Ryan Little) نویسنده این سریال در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) مدت زمان فصل دوم آن را به اشراک گذاشت. ای طور که او اعلام کرده، تماشای فصل دوم این مجموعه تلویزیونی تنها ۱۵ دقیقه طول خواهد کشید که حتی از مدت زمان ۱۶ دقیقه‌ای فصل اول آن نیز کمتر است.

با این ۱۵ دقیقه، فصل دوم سریال I Am Groot به کوتاه‌ترین فصل از محتواهای دنیای سینمایی مارول تبدیل خواهد شد. این طور که به نظر می‌رسد استودیو مارول (Marvel Studios) قصد دارد تا این سریال دوست‌داشتنی فقط در قالب قسمت‌ها و فصل‌های چند دقیقه‌ای و کوتاه به کار خود ادامه دهد، هر چند مشخص نیست که در نهایت این اثر چند فصل خواهد داشت.

این طور که اعلام شده در فصل دوم این سریال، قرار است شاهد ورود چهره‌های جدید و غیرمنتظره‌ای باشیم که شخصیت واچر (Watcher) با صداپیشگی جفری رایت (Jeffrey Wright) یکی از آن‌ها خواهد بود. فصل دوم سریال I Am Groot در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۵ شهریور ۴۰۲) پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments