نمایش جدیدی از گیم‌پلی بازی Hyper Scape منتشر شد

به علاوه‌ی یک تریلر سینماتیک

ساعاتی پیش طی رویداد یوبی‌سافت فوروارد نمایش جدیدی از گیم‌پلی بازی Hyper Scape منتشر شد که هیجان جالب توجه این عنوان بتل رویال را به تصویر می‌کشد.

همان طور که می‌دانید چند روز پیش شرکت یوبی‌سافت رسما از بازی بتل رویال جدید خود پرده‌برداری کرد؛ بازی که به زعم خیلی‌ها می‌تواند رقیب جدی‌ای برای عناوین بتل رویال محبوبی مانند Apex Legends یا حتی Call of Duty Warzone باشد.

هر چند خیلی‌ها تا به امشب موفق به تجربه‌ی بتای محدود بازی شده بودند یا گیم‌پلی آن را به لطف استریمرها تماشم کرده بودند، اما ساعاتی پیش شرکت یوبی‌سافت نمایش جدیدی از گیم‌پلی بازی هایپر اسکیپ منتشر کرد تا بیش از پیش توجه علاقه‌مندان به بازی‌های بتل رویال را نسبت به خود جذب کند. شما می‌توانید این گیم‌پلی را در بالای صفحه تماشا کنید.

البته پیش از نمایش گیم‌پلی، یک تریلر سینماتیک حدودا ۳ دقیقه‌ای از بازی منتشر شده بود که بازیکن را با اتمسفر Hyper Scape بیشتر از قبل آشنا می‌کرد.

این بازی تیراندازی اول شخص توسط شعبه‌ی مونترال یوبی‌سافت در حال ساخت بوده و در تاریخی نامشخص از سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا