انتشار بازی Hyper Scape برای کنسول‌های نسل بعد تایید شد

به محض عرضه‌ی کنسول‌ها

انتشار بازی Hyper Scape برای کنسول‌های نسل بعد تایید شد مهسا سپاهی ۰ ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Hyper Scape

طی مصاحبه‌ای که اخیرا با جین کریستف گایوت (Jean-Christophe Guyot) توسعه‌دهنده‌ی بازی Hyper Scape صورت گرفته، او به‌طور رسمی اعلام کرد که این عنوان برای کنسول‌های نسل آینده‌ی سونی و مایکروسافت منتشر می‌شود.

بازی Hyper Scape در سبک تیراندازی اول شخص و بتل رویال توسط استودیوی یوبی‌سافت مونترال در دست توسعه قرار دارد و مدتی پیش اعلام شد این عنوان برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. در مصاحبه‌ای که به‌تازگی توسعه‌دهنده‌ی این بازی انجام داده، انتشار این بازی برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس تایید شده است.

جین کریستف گایوت، توسعه‌دهنده‌ی بتل رویال جدید یوبی‌سافت، می‌گوید نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 این عنوان اول شخص تیراندازی، به محض عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهم، در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. او همچنین می‌گوید بعد از انتشار Hyper Scape برای این پلتفرم‌های جدید، به‌روزرسانی‌های جدیدی برای کاربران پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار نمی‌گیرد. گایوت می‌گوید یوبی‌سافت به دنبال توسعه‌ی این بازی جدید و مطابقت آن با قابلیت‌های موجود در کنسول‌های نسل آینده است.

وقایع این بازی در شهر نئو آرکادیا رخ می‌دهد و بازیکنان باید در محیطی علمی تخیلی با یک‌دیگر مبارزه کنند. ظرفیت تعداد کاربران در مبارزات این عنوان بتل رویال به ۱۰۰ نفر می‌رسد. در این بازی دو روش برای پیروزی وجود دارد؛ روش اول، کشتن تمامی گروه‌های رقیب است و روش دوم دست‌یابی به تاجی است که در بخش‌های پایانی هر رقابت ظاهر می‌شود. اگر یک گروه بتواند تاج را به مدت ۴۵ ثانیه نگه دارد، برنده خواهد بود. از دیگر ویژگی‌های Hyper Scape می‌تواند به امکان تجربه‌ی بازی به صورت کراس‌پلی و حضور بتل پس و دریافت جوایز اشاره کرد.

نسخه‌ی بتای این عنوان مورد انتظار یوبی‌سافت هم‌اکنون در دسترس قرار دارد. اگر مشتاق تجربه‌ی آن هستید، همین حالا می‌توانید مطلب آموزش دانلود بازی Hyper Scape را از سایت سرگرمی مطالعه کنید و به تجربه‌ی این بازی هیجان‌انگیز بپردازید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا