تاریخ انتشار Hunt: Showdown برای پلی‌استیشن ۴ اعلام شد

انتظاری که به‌زودی به پایان می‌رسد

تاریخ انتشار Hunt: Showdown

شرکت کرایتک با انتشار یک پست در وب‌سایت رسمی خود، تاریخ انتشار Hunt: Showdown را برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ اعلام کرد.

Hunt: Showdown یکی از آن‌ بازی‌هایی است که روند توسعه‌ی نسبتا پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است. شعبه‌ی آمریکای کرایتک در سال ۲۰۱۴ محصول جدید خود را معرفی کرد که در آن زمان با نام Hunt: Horrors of the Gilded Age شناخته می‌شد. این بازی قرار بود تجربه‌ای واقع‌گرایانه‌ از درگیری‌های مسلحانه در قرن نوزدهم میلادی ارائه دهد. شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و این استودیو مدتی بعد با مشکلات شدید مالی روبرو شد؛ اتفاقی که جدایی تعداد زیادی از کارمندان را به همراه داشت. در نتیجه مدیران کرایتک تصمیم گرفتند تا ادامه‌ی روند توسعه‌ در شعبه‌ی اصلی استودیو در فرانکفورت ادامه یابد.

سه سال بعد، کرایتک تریلری را از طریق کانال خود در یوتیوب به اشتراک گذاشت و در آن اعلام کرد روند توسعه‌ی Hunt: Horrors of the Gilded Age ادامه داشته و این عنوان قرار است تحت عنوان Hunt: Showdown در بازارهای جهانی عرضه شود. نسخه‌ی کامل این بازی اکشن اول شخص در آگوست سال ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی و چند ماه بعد برای ایکس‌باکس وان عرضه شد. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این عنوان هم قرار بود پاییز سال گذشته‌ی میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد، اما انتشار آن به دلایلی با تاخیر مواجه شد.

شرکت کرایتک اخیرا پستی را در وب‌سایت رسمی خود قرار داده است که در آن تاریخ انتشار Hunt: Showdown برای کنسول نسل هشتمی سونی مشخص شده است. طبق این پست، دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ از تاریخ ۲۹ بهمن (مصادف با ۱۸ فوریه‌) قادر به تجربه‌ی این بازی اکشن اول شخص خواهند بود. کرایتک همچنین در این بیانیه‌ اعلام کرد وظیفه‌ی نشر نسخه‌های کنسولی بازی از این پس بر عهده‌ی شرکت Koch Media قرار دارد. اَونی یرلی (Avni Yerli)، مدیرعامل کرایتک، درباره‌ی این اتفاق گفت:

از آن‌جایی که شرکت کوچ مدیا وظایف مربوط به نشر را بر عهده گرفته است، تیم تولید ما می‌تواند تمرکز خود را به‌طور کامل روی توسعه قرار دهد و با همکاری جامعه‌ی طرفداران عملکرد نسخه‌های مختلف Hunt: Showdown را بهبود بخشد. در حالی که ما مشغول توسعه هستیم، کوچ مدیا از تجربه‌ی خود در امور مربوط به انتشار نسخه‌های دیجیتالی و فیزیکی بازی‌ها بهره برده و به رشد روزافزون بازی کمک می‌کند. بی‌صبرانه منتظر هستیم تا ببینیم کاربران پلی‌استیشن ۴ چه نظری نسبت به بازی دارند. همچنین برای به ارمغان آوردن محتویات جدید برای تمامی کاربران‌مان طی یک سال آینده لحظه شماری می‌کنیم.

در بخش دیگر این پست به برنامه‌های کرایتک برای پشتیبانی از Hunt: Showdown پرداخته شد. این شرکت قصد دارد در آینده‌ به‌روزرسانی ۱.۲ را برای جدیدترین محصول خود منتشر کند که یک حالت جدید با تیم‌های سه نفره، شخصیت‌ها، سلاح‌ها و تجهیزات جدیدی را اضافه خواهد کرد. این به‌روزرسانی همچنین باعث رفع باگ‌ها و بهبود عملکرد کلی بازی شده و همچنین تغییر قابل‌توجهی را در بخش آموزشی اعمال خواهد کرد. کرایتک به جز این موارد، از اضافه کردن یک حالت تک‌نفره در آینده (احتمالا سال آینده) به بازی خبر داد. در این حالت هیچ همکار یا رقیبی نخواهید داشت و بازیکن باید تنها به انجام ماموریت خود بپردازد و در این بین، با هیولاهای موجود در محیط که توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شود مبارزه کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا