نقدهای فیلم بازی‌های گرسنگی 2023 منتشر شدند؛ بهترین قسمت سری در راه است

کمتر دو هفته تا آغاز اکران سراسری

نقدهای فیلم بازی‌های گرسنگی 2023

در حالی که مدتی زیادی تا اکران سراسری در ایالات متحده آمریکا نمانده، نقدهای فیلم بازی‌های گرسنگی 2023 به شبکه‌های اجتماعی آمده است.

مجموعه فیلم‌های بازی‌های گرسنگی (The Hunger Games) بین سال‌های ۲۰۱۲ الی ۲۰۱۵ میلادی اکران شد و مجموعاً نزدیک به ۳ میلیارد دلار فروختند. اگرچه دو قسمت پایانی با افت قابل توجهی در کیفیت مواجه شد، لاینزگیت حالا با گذشت نزدیک به یک دهه قصد دارد قسمت جدید را روی پرده نقره‌ای بیاورد. این فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes نام داشته و یک پیش درآمد به شمار می‌رود.

داستان فیلم بازی‌های گرسنگی 2023 چند دهه قبل از آثار اصلی روایت می‌شود. کپیتال موفق شده جنگی که توسط مناطق علیه‌اش به راه افتاده بود را با پیروزی به اتمام برساند اما شرایط به هیچ وجه مساعد نیست. در چنین وضعیتی، کوریولانوس اسنو جوان سعی دارد شکوه را به خانواده خود برگرداند و در همین راستا، تصمیم می‌گیرد بعنوان یک مربی در بازی‌های گرسنگی حاضر شود.

با گذشت مدت کوتاهی از نمایش برای اصحاب رسانه، نقدهای فیلم بازی‌های گرسنگی 2023 در فضای مجازی منتشر شده است. بازخوردها بطور کلی مثبت بوده و کارشناسان عمدتاً به تحسین تیم بازیگری پرداخته‌اند. در ادامه می‌توانید تعدادی از نقدهای کوتاه منتشر شده را مطالعه کنید:

جوزی ماری (Josie Marie)، منتقد Film Posers:

بازگشت به پانم بواسطه نوستالژی حس خوبی داشته اما لذت بخش ترین جنبه فیلم تیم بازیگری آن بوده است. از هانتر شفر (Hunter Schafer) گرفته تا جاش آندرس ریورا (Josh Andrés Rivera) همگی در حد و اندازه بازیگران نسخه‌های میانسال نقش‌هایشان [اشاره به فیلم‌های اصلی] ظاهر شده‌اند.

راماس اسکرین (Rama’s Screen):

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes بسیار جذابتر از قسمت پیشین است. پر از تعلیق بوده و مبارزاتش خشونت بار است. مدت زمانش می‌توانست کمتر و پایان بندیش هم می‌توانست کمتر گنگ باشد. با این حال، فیلم را دوست داشتم.

جز تنگکی (Jazz Tangcay) منتقد Variety:

وایولا دیویس (Viola Davis) در نقش شخصیتی شرور تمام چیزی است که می‌خواستم در The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes ببینم. ریچل زگلر (Rachel Zegler) شگفت انگیز بوده و صد البته جیشون شوارتزمن (Jason Schwartzman) تمام توجه‌ها را به خود جلب می‌کند. عاشق طراحی‌های لباس تریش سامرویل (Trish Summerville) شده‌ام.

دنیل هوت (Daniel Howat) منتقد Next Best Picture:

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes بهترین فیلم سری بازی‌های گرسنگی تا به امروز است. لحن تاریکتری داشته و بیشتر از هر چیزی تمرکزش روی مطالعه شخصیت‌ها است اما در عین حال سرگرم کنندگی خود را حفظ می‌کند. به لطف صحنه‌های اکشن عالی و نفسگیر و عملکرد عالی بازیگران، باید آن را بازگشتی هیجان انگیز به پانم دانست.

فیلم بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها از تاریخ ۲۶ آبان (مصادف با ۱۷ نوامبر) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا