تماشا کنید: تریلر پیش درآمد هانگر گیمز منتشر شد

نمایش میدان مبارزه‌ای جدید

همان‌طور که انتظار می‌رفت، استودیو آمریکایی لاینزگیت تریلر پیش درآمد هانگر گیمز را در فضای مجازی منتشر کرده است.

هانگر گیمز یا بازی‌های گرسنگی (The Hunger Games) یکی از موفق‌ترین فرنچایزهای لاینزگیت طی دهه‌های گذشته بوده که توانسته پس از انتشار ۴ فیلم نزدیک به سه میلیارد دلار در سراسر جهان بفروشد. با در نظر گرفتن این موفقیت، پیش بینی می‌شد استودیو آمریکایی راهی برای برگرداندن آن روی پرد نقره‌ای بیاید. پس از بررسی گزینه‌های مختلف، نهایتاً تصمیم گرفته شد اقتباس رمان The Ballad of Songbirds and Snakes تولید شود.

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes درباره رئیس جمهور کوریولانوس اسنو بوده اما چند دهه قبل از اتفاقات فیلم‌های اصلی جریان دارد. اگرچه جنگ با پیروزی کپیتال به پایان رسیده، خانواده اسنو بدلیل نابود شدن کارخانه مهماتشان در منطقه ۱۳ شرایط خوبی نداشته و در آستانه از دست دادن همه چیز است. با وجود شرایط سخت، کوریولانوس مصمم است تا خانواده‌اش را به شکوه گذشته برگرداند و در همین راستا، بعنوان مربی در دهمین مسابقات هانگر گیمز شرکت می‌کند.

همان‌طور که وعده داده شده بود، تریلر پیش درآمد هانگر گیمز منتشر شده است. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و اطلاعات مهمی را شامل می‌شود. در ابتدا با اسنو ملاقات می‌کنیم که عقیده دارد مسابقات هانگر گیمز برای مجازات مناطق طراحی شده‌اند. او در ادامه بعنوان مربی به دهمین مسابقات پیوسته و وظیفه می‌یابد لوسی را آماده کند اما یک رابطه عاشقانه میانشان شکل می‌گیرد. از دیگر نکات قابل توجه در ویدیو، رخ دادن مسابقات هانگر گیمز در میدان مبارزه‌ای جدید و استفاده از ابزار بدوی توسط شرکت کنندگان است. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، مبارازت در فیلم‌های اصلی شکل و شمایل مدرن‌تری داشت.

هانگر گیمز: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها تفاوت‌های زیادی با فیلم‌های اصلی دارد. فیلم‌های اصلی درباره ساکنان مناطق بودند اما اثر جدید درباره یکی از ساکنان کپیتال است. همچنین بنظر می‌رسد مسابقات هانگر گیمز بخش کوچکی از داستان پیش درآمد را به خود اختصاص داده باشد.

ریچل زگلر (Rachel Zegler) یکی از بازیگران پیش درآمد هانگر گیمز است. او طی ماه‌های گذشته بخاطر مصاحبه‌هایش حاشیه ساز شده و حتی برخی او را بری لارسون (Brie Larson) جدید نامیدند که چندان در فضای مجازی محبوب نیست. با این حال، عملکرد زگلر در تریلر جدید The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes مورد توجه قرار گرفته و بازخوردهای مثبتی را برایش بهمراه داشته است.

فیلم هانگر گیمز: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها از تاریخ ۲۶ آبان (مصادف با ۱۷ نوامبر) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا