1%
  • 10/10

مبارزه ولورین و اسپایدرمن توبی مگوایر در پوستری فن مید

تقابلی که سالن سینماها را خواهد لرزاند!!

مبارزه ولورین و اسپایدرمن توبی مگوایر در پوستری فن مید ۵۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
مبارزه ولورین و اسپایدرمن توبی مگوایر

شاید در نگاه اول غیرمنطقی به نظر برسد، اما جای هیچ شکی نیست که مبارزه ولورین و اسپایدرمن توبی مگوایر در فیلم انتقام جویان 6 پتانسیل به لرزه درآوردن سالن سینماها را دارد.

از آنجایی که فرانچایز مولتی میلیاردی استودیو مارول مشغول بازی با کانسپت مولتی ورس یا همان جهان‌های موازی است، واژه غیرممکن دیگر معنای خود را از دست داده و احتمال به تصویر کشیده شدن هرگونه سنارویی وجود دارد. اتحاد سه اسپایدرمن علیه شش خبیث در فیلم Spider-Man: No Way Home و تلاش دو جهش‌یافته نامیرای محبوب کمیک‌ها برای نجات دادن مولتی‌ورس در رویداد کراس اوری به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine، هر دو صحت این موضوع را اثبات می‌کنند.

یکی از بی‌شمار سناریوهایی که طرفداران برای مدت‌ها آرزوی محقق شدنش را دارند، مبارزه ولورین و اسپایدرمن توبی مگوایر (Tobey Maguire) است که به‌لطف صحبت‌های اخیر هیو جکمن (Hugh Jackman) بیش از پیش به واقعیت نزدیک شده است. به‌گفته افشاگری قابل اعتماد، این ستاره استرالیایی محبوب و دوست‌داشتنی به‌تازگی مذاکرات جدیدی با مدیر استودیو مارول داشته و تاکید کرده که تنها شرط او برای حضور در اقتباس لایو اکشن Avengers: Secret Wars، بازگشت دوباره مرد آهنی رابرت و اسپایدرمن توبی مگوایر است.

متاسفانه در حال حاضر استودیو مارول یا سایر منابع خبری رسمی به این موضوع واکنش نشان نداده‌اند، اما با این حال طرفداری خوش ذوق توانسته مبارزه ولورین و اسپایدرمن توبی مگوایر را در پوستری جذاب به تصویر بکشد.

اقتباس لایو اکشن Avengers: Secret Wars چه می‌دانیم؟

از آنجایی که این فیلم پایان حماسه مولتی‌ورس است و برای اکران در سال ۲۰۲۷ برنامه‌ریزی شده، هیچ اطلاعات رسمی در دست نیست، اما گزارش‌های غیررسمی بر این باور هستند که استودیو مارول آقای سم ریمی (Sam Raimi) را برای کارگردانی فیلم در نظر دارد. چرا سم ریمی گزینه خوبی برای جان بخشیدن به کمیک جنگ‌های مخفی است؟ با توجه به کارنامه کاری سم ریمی، تعجب آور نخواهد بود که شاهد بازگشت دوباره‌اش به ژانر ابرقهرمانی باشیم. او با سه‌گانه اسپایدرمن به این عرصه ورود کرد و همانطور که می‌‌دانید موفقیت بزرگی داشته است. حتی فیلم پرحاشیه Spider-Man 3 که به اندازه دو قسمت قبلی موفق نبوده، فروش قابل توجهی در گیشه داشته است و همچنان محبوبیت زیادی بین طرفداران مارول دارد.

ریمی ثابت کرد که می‌تواند این روند را با یک فیلم مدرن MCU ادامه بدهد. دنباله مولتی‌ورسی دکتر استرنج نه‌تنها ثابت کرد که او می‌تواند قهرمانی غیر از اسپایدرمن را روی پرده نقره‌ای به تصویر بکشد، بلکه توانست سبک منحصر به‌فرد خود را به‌طور موثری در دنیای سینمایی مارول بگنجاند. همچنین با توجه به شباهت‌هایی که دکتر استرنج و انتقام جویان 6 در زمینه داستان و ژانر دارند، انتخاب کردن سم ریمی برای جان بخشیدن به رویداد بزرگ جنگ‌های مخفی تصمیمی منطقی و هوشمندانه است.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Avengers: Secret Wars در تاریخ ۷ می سال ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶) در سینماها اکران و فاز ششم دنیای سینمایی مارول را به سرانجام خواهد رساند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

59 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments