برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

مبارزه ولورین و هالک دنیای سینمایی مارول در پوستری فن مید

داستانی که باید در آینده روایت شود!!

مبارزه ولورین و هالک دنیای سینمایی مارول در پوستری فن مید ۱۱۰ ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
مبارزه ولورین و هالک دنیای سینمایی مارول

مبارزه ولورین و هالک همواره یکی از مهمترین و البته محبوب‌ترین اتفاقاتی است که در دنیای مارول رخ داده است. با اینکه شاید هیچوقت اقتباسی از آن ساخته نشود، اما به‌تازگی طرفداری خوش ذوق مبارزه آنها را در پوستری فن مید به تصویر کشیده است.

بدون شک یکی از بزرگترین اتفاقات چند سال اخیر، بازگشت غیرمنتظره هیو جکمن (Hugh Jackman) به نقش ولورین بود، زیرا پس از اکران شاهکار سینمایی لوگان در سال ۲۰۱۷ رسما اعلام کرد که دفتر این جهش‌یافته نامیرای محبوب برای او بسته شده است. خوشبختانه تلاش‌های بی‌وقفه رایان رینولدز (Ryan Reynolds) جواب داد و هیو جکمن قراره در فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در قامت لوگان ظاهر شود.

هنوز به‌طور قطعی مشخص نشده که آیا فقط برای قسمت پایانی سه‌گانه ددپول به نقش ولورین بازگشته یا قراره حضور پررنگ‌تری در دنیای سینمایی مارول داشته باشد. اگر مارول بتواند او را به شکلی متقاعد کند، شاید در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد جان گرفتن اقتباس لایو اکشن Wolverine Vs Hulk باشیم. البته توجه داشته باشید که همه‌چیز فعلا در حد گمانه‌زنی است و حتی افشاگران هم درباره‌اش صحبت نکردند. با این حال طرفداری خوش ذوق و بااستعداد مبارزه ولورین و هالک دنیای سینمایی مارول را در پوستری جذاب به تصویر کشیده است.

ولورین هیو جکمن در فیلم Deadpool & Wolverine کیست؟

اتحاد ددپول و ولورین در دنیای سینمایی مارول اتفاق بزرگی محسوب می‌شود و از زمان معرفیش علامت سوال زیادی در ذهن طرفداران گذاشته که یکی از مهمترین آنها هویت ولورین است. برخی معتقدند که او همان جهش‌یافته نامیرایی است که به‌کررات در فرانچایز مردان ایکس فاکس دیده بودیم، اما عده دیگری معتقدند هیو جکمن قراره به ورینت ولورین از یک دنیای موازی جان ببخشد. تا اینجای کار استودیو مارول مستقیما در این رابطه صحبت نکرده، اما نکات جالبی در تریلرهای منتشر شده وجود دارد که به همه سردرگمی‌ها در رابطه با هویت ولورین پایان می‌دهد.

تریلر رسمی نشان داد که دنیای ددپول در معرض خطری جدی قرار دارد و ولورین تنها کسی است که می‌تواند به جهش‌یافته نامیرای پرچونه داستان کمک کند. وقتی لوگان بنا به دلایلی نامعلوم از کمک کردن امنتاع می‌ورزد و می‌گوید مشکلت هیچ ارتباطی به من ندارد، ددپول با عصبانیت می‌گوید: “وقتی دنیای خودت هم به فنا رفت همین گفتی؟” سپس مامور پارادوکس از سازمان تناقضات زمانی می‌گوید: “این ولورین کل دنیای خود را ناامید کرده است“. اوایل تریلر هم اگر دقت کنید، ولورین از چیزی ناراحت است و خودش را مسئول اتفاقات رخ داده می‌داند. او حتی به شخصی ناشناس می‌گوید: “من قهرمان نیستم“. حالا سوالی که ذهن همه را مشغول کرده این است که چه اتفاقی برای دنیای ولورین افتاده است؟

اگر به‌خاطر داشته باشید، در فیلم X-Men: The Last Stand، جین گری تحت تاثیر ققنوس تاریک قرار گرفته و کنترل قدرت‌های غیرقابل تصورش را از دست داده بود. علیرغم تلاش مردان ایکس، وضعیت جین گری از قبل هم بدتر شده بود. به‌همین دلیل لوگان سخت‌ترین تصمیم زندگی خود را گرفت و با کشتن عشقش، دنیا را از خطری جدی نجات داد. حالا طبق یک تئوری جدید، ولورین قسمت پایانی سه‌گانه ددپول، نسخه اصلی فرانچایز مردان ایکس نیست و متعلق به دنیایی موازی است که در آن اتفاقات به شکل دیگری رخ داده است. در واقع ولورین با گرفتن تصمیم خودخواهانه و نکشتن جین گری، باعث نابودی دنیای خود شده است. اینگونه جمله مامور پارادوکس نیز با عقل جور درمی‌آید. جالب اینجاست که این تئوری از آسیب دیدن میراث و وقایع شاهکار سینمایی لوگان نیز جلوگیری می‌کند.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

110 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments