برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

مدیر استودیو مارول ابتدا با بازگشت هیو جکمن در فیلم ددپول 3 موافق نبوده است

چه چیزی نظر او را عوض کرد؟!

مدیر استودیو مارول ابتدا با بازگشت هیو جکمن در فیلم ددپول 3 موافق نبوده است ۳۱ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
هیو جکمن در فیلم ددپول 3

در یک مصاحبه جدید، مدیر استودیو مارول فاش کرد که در ابتدا با بازگشت هیو جکمن در فیلم ددپول 3 موافق نبوده و تحت شرطی خاص به ساخته شدن فیلم Deadpool & Wolverine چراغ سبز نشان داده است.

وقتی سال گذشته رایان رینولدز (Ryan Reynolds) در ویدیویی جنجالی اعلام کرد که هیو جکمن (Hugh Jackman) قرار است در فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine ایفاگر نقش ولورین باشد، طرفداران در عین خوشحالی کمی نگران بودند، زیرا می‌ترسیدند بازگشت جهش‌یافته نامیرای محبوب مارول به داستان فیلم Logan، شاهکار سال ۲۰۱۷ که توسط جیمز منگولد (James Mangold) کارگردانی شده، آسیب بزند. خوشبختانه رایان رینولدز چند روز بعد در ویدیویی جدید تایید کرد که ولورین همچنان پیرو وقایع فیلم لوگان مرده است و داستان قسمت پایانی سه‌گانه ددپول قرار نیست هیچ گونه دخالتی در اتفاقات رخ داده داشته باشد.

می‌دانم سوالات زیادی دارید، باور کنید منم اوایل سوالات زیادی داشتم، اما اصلا نگران نباشید، چون ما قراره در این ویدیو به آنها پاسخ بدهیم. مثلا چطوری ولورین بعد از وقایع فیلم لوگان زنده است؟ اول از همه باید بگویم که داستان فیلم لوگان در سال ۲۰۲۹ اتفاق افتاده و کاملا با داستان ددپول فرق دارد. ولورین در فیلم لوگان جان خود را از دست داد و ما قرار نیست به آن دست بزنیم.

اکنون بعد از گذشت یک سال، آقای کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر استودیو مارول در مصاحبه اخیر خود با مجله امپایر فاش کرده که در ابتدا با ایده بازگشت هیو جکمن در فیلم ددپول 3 موافق نبوده، زیرا نمی‌خواسته به پایان شاهکار لوگان آسیب وارد شود.

همان ابتدا که با رایان و هیو درباره ایده ساخت فیلم Deadpool & Wolverine صحبت می‌کردیم، به هیو گفتم تو نباید برگردی چون بهترین پایان در تاریخ فیلم‌های ابرقهرمانی داشتی. این مسئله ساده‌ای نیست که بخواهیم خیلی ساده ازش بگذریم. من نمی‌خواستم به پایان لوگان آسیب وارد شود ولی وقتی رایان توضیح داد که هیو قراره به ورینت ولورین از یک دنیای موازی جان ببخشد، نظرم عوض شد.

مارول چگونه بدون آسیب به پایان لوگان، ولورین را بازگرداند؟

به‌دنبال انتشار دومین تریلر، یک تئوری در فضای مجازی دست به دست می‌شود که به‌طرز هوشمندانه‌ای میراث لوگان را حفظ می‌کند. تریلر جدید نشان داد که دنیای ددپول در معرض خطری جدی قرار دارد و ولورین تنها کسی است که می‌تواند به جهش‌یافته نامیرای پرچونه داستان کمک کند. وقتی لوگان بنا به دلایلی نامعلوم از کمک کردن امنتاع می‌ورزد و می‌گوید مشکلت هیچ ارتباطی به من ندارد، ددپول با عصبانیت می‌گوید: “وقتی دنیای خودت هم به فنا رفت همین گفتی؟” سپس مامور پارادوکس از سازمان تناقضات زمانی می‌گوید: “این ولورین کل دنیای خود را ناامید کرده است“. اوایل تریلر هم اگر دقت کنید، ولورین از چیزی ناراحت است و خودش را مسئول اتفاقات رخ داده می‌داند. او حتی به شخصی ناشناس می‌گوید: “من قهرمان نیستم“. حالا سوالی که ذهن همه را مشغول کرده این است که چه اتفاقی برای دنیای ولورین افتاده است؟

اگر به‌خاطر داشته باشید، در فیلم X-Men: The Last Stand، جین گری تحت تاثیر ققنوس تاریک قرار گرفته و کنترل قدرت‌های غیرقابل تصورش را از دست داده بود. علیرغم تلاش مردان ایکس، وضعیت جین گری از قبل هم بدتر شده بود. به‌همین دلیل لوگان سخت‌ترین تصمیم زندگی خود را گرفت و با کشتن عشقش، دنیا را از خطری جدی نجات داد. حالا طبق یک تئوری جدید، ولورین قسمت پایانی سه‌گانه ددپول، نسخه اصلی فرانچایز مردان ایکس نیست و متعلق به دنیایی موازی است که در آن اتفاقات به شکل دیگری رخ داده است. در واقع ولورین با گرفتن تصمیم خودخواهانه و نکشتن جین گری، باعث نابودی دنیای خود شده است. اینگونه هم جمله مامور پارادوکس با عقل جور درمی‌آید و هم میراث شاهکار سینمایی لوگان حفظ می‌شود.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

31 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments