1%
  • 9/10

هیو جکمن به شرط اتحاد ولورین و مرد آهنی در انتقام جویان 6 بازخواهد گشت

البته یک ابرقهرمان محبوب دیگر را هم اسم برده است!

هیو جکمن به شرط اتحاد ولورین و مرد آهنی در انتقام جویان 6 بازخواهد گشت ۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک

یکی از افشاگرهای مشهوری که در حوزه فیلم و سریال فعالیت دارد، مدعی شده هیو جکمن برای بازگشت در انتقامجویان 6 خواستار اتحاد ولورین و مرد آهنی شده است.

برنامه ریزی‌های مارول برای فازهای پنجم و ششم Marvel Cinematic Universe تا به اینجای کار چندان خوب پیش نرفته است. شکست خوردن کانگ فاتح (Kang the Conqueror) از مرد مورچه‌ای در Ant-Man and the Wasp: Quantumania نگاهی منفی نسبت به این ابرشرور بوجود آورده است. همچنین محکوم شدن جاناتان میجرز (Jonathan Majors) در دادگاه و قطع همکاری مارول با او، شرایط را پیچیده‌تر از قبل کرده و مشخص نیست استودیو چه برنامه‌ای برای کانگ دارد.

علی‌رغم ابهاماتی که وجود دارد، استودیو مارول نسبت به ساخت قسمت‌های جدید انتقام جویان (Avengers) مصمم است. آن‌ها فعلاً Avengers 5 و Avengers: Secret Wars نام داشته و قرار است با فاصله حدوداً یک ساله روی پرده نقره‌ای بیایند. علی رغم فاصله‌ای که با اکرانشان داریم، طرفداران از مدت‌ها قبل گمانه زنی برای لیست شخصیت‌های اصلی این دو فیلم را آغاز کرده‌اند. حتی شایعه‌هایی در این باره به گوش رسیده است.

هیو جکمن (Hugh Jackman) پس از نزدیک به یک دهه با فیلم Deadpool and Wolverine به نقش ولورین بازمی‌گردد. همانطور که از نام اثر پیداست، لوگان در این اثر همراه وید ویلسون می‌شود تا مقابل تهدیدی قدرتمند به نام کاساندرا نوا (Cassandra Nova) بایستد. در حال حاضر اطلاعاتی از آینده جکمن در MCU موجود نبوده اما یک افشاگر مشهور به نام MyTimeToShineHello ادعای هیجان انگیزی را مطرح کرده است.

طبق گفته MTTSH، هیو جکمن به کوین فایگی (Kevin Feige) گفته مشکلی برای حضور در فیلم Avengers: Secret Wars ندارد اما این کار را تنها به یک شرط انجام خواهد داد: حضور رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) و توبی مگوایر (Tobey Maguire). شرطی که بازیگر استرالیایی مطرح کرده، به هیچ وجه عجیب نیست. به هر حال، داونی و مگوایر از چهره‌های محبوب در میان علاقه مندان به آثار ابرقهرمانی هستند.

با توجه به محبوبیت و مقبولیتی که هیو جکمن دارد، بعید بنظر می‌رسد کوین فایگی با اتحاد مرد عنکبوتی، ولورین و مرد آهنی در فیلم Avengers 6 مشکلی داشته باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments