1%
  • 10/10

بازیگر سیلور سرفر در فیلم چهار شگفت انگیز مشخص شد

انتخابی دور از انتظار اما عالی!!

بازیگر سیلور سرفر در فیلم چهار شگفت انگیز مشخص شد ۱۴ ۱۶ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
سیلور سرفر در فیلم چهار شگفت انگیز

اینطور که پیداست، سورپرایزهای استودیو مارول تمامی ندارند، زیرا به‌تازگی گزارشی رسمی از بازیگر سیلور سرفر در فیلم چهار شگفت انگیز رونمایی کرده است.

مدت‌هاست که شایعه پا گذاشتن سیلور سرفر به دنیای سینمایی مارول به گوش می‌خورد و حتی در مقطعی افشاگران مدعی شده بودند که آنیا تیلور جوی (Anya Taylor-Joy) گزینه اصلی مارول برای این نقش است. خوشبختانه شایعات حقیقت نداشتند، زیرا به نقل از گزارش رسمی ددلاین، خانم جولیا گارنر (Julia Garner)، ستاره آثار مطرحی همچون Ozark و The Royal Hotel، قراره ایفاگر نقش سیلور سرفر در فیلم چهار شگفت انگیز باشد. قبل از اینکه نگران شوید، باید اشاره کنیم که جنسیت سیلور سرفر تغییر نکرده و خانم جولیا گارنر در اصل برای ایفای نسخه دیگری از این شخصیت محبوب با نام “Shalla-Bal” انتخاب شده است.

در کمیک‌های مارول، Shalla-Bal معشوقه نورین راد یا همان سیلور سرفر اصلی است که در دنباله چهار شگفت انگیز سال ۲۰۰۷ دیدیم. جالب اینجاست که این شخصیت متعلق به خط زمانی اصلی کمیک‌ها نیست و به دستور گالاکتوس از زمین ۹۹۹۷ به زمین ۶۱۶ سفر کرده است. با استناد به همین نکته ریز می‌توان مطمئن بود که داستان فیلم به‌شدت مورد انتظار چهار شگفت انگیز در دنیایی موازی جریان دارد و به احتمال زیاد اتفاقی در اکت پایانی باعث می‌شود تا اولین خانواده مارول به خط زمانی اصلی MCU منتقل شوند. البته این موضوع تنها یک احتمال است و هنوز توسط هیچ منبع خبری رسمی یا غیررسمی مطرح نشده است.

از داستان فیلم چهار شگفت انگیز چه می‌دانیم؟

مدتی است که شایعاتی مبنی بر جریان داشتن داستان فیلم در دهه ۱۹۶۰ شنیده می‌شود. خب، ظاهرا ادعای افشاگران حقیقت داشته، چراکه پوستر تازه منتشر شده، لوگوی جدید و لباس‌هایی که اعضای این گروه نمادین به تن دارند، همگی حس و حال دهه ۱۹۶۰ را منتقل می‌کنند. حالا شاید بپرسید چرا مارول این بازه زمانی را برای روایت داستان فیلم انتخاب کرده است؟ اولین کمیک چهار شگفت انگیز در ماه دسامبر سال ۱۹۶۱ منتشر شد و برای نخستین بار یک گروه ابرقهرمانی را در دنیای مارول گردهم آورد، به‌همین خاطر چهار شگفت انگیز توسط استن لی فقید (Stan Lee) اولین خانواده مارول نام گرفت. بنابراین روایت شدن داستان در دهه ۱۹۶۰ می‌تواند بهترین ادای احترام به استن لی و یکی از بزرگترین گروه‌های ابرقهرمانی باشد.

همچنین به نظر می‌رسد که اعضای گروه در ریبوت به‌شدت مورد انتظار چهار شگفت انگیز همچنان فضانورد خواهند بود، زیرا در پوستر منتشر شده می‌توان شخصیت بن گریم را در لباس فضانوردی دید. در کمیک‌ها اعضای چهار شگفت انگیز فضانوردانی بودند که حین انجام ماموریتی خطرناک در فضا به قدرت‌های ماورایی یا بهتر است بگوییم شگفت انگیز دست پیدا کردند. این پیشینه‌ای است که بارها در دنیای لایو اکشن به تصویر کشیده شده اما طبق تایید رسمی کوین فایگی (Kevin Feige)، این ریبوت قرار نیست پیشینه آنها را به تصویر بکشد، بلکه روایت‌گر داستانی جدید است. صحبت‌های او به مطرح شدن گمانه‌زنی‌های زیادی مبنی بر فاصله گرفتن ریبوت از کمیک‌ها منجر شده بود اما حالا مشخص شد که داستان علیرغم متفاوت بودنش همچنان به منبع اصلی وفادار خواهد بود.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Fantastic Four که آغازگر فاز ششم دنیای سینمایی مارول است، برای اکران در تاریخ ۲۵ جولای سال ۲۰۲۵ (۳ مرداد سال ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

14 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments