چگونه سلاح Throwing Star در وارزون 2 را به دست بیاوریم؟

سلاح پرتابی کشنده‌

چگونه سلاح Throwing Star در وارزون 2 را به دست بیاوریم؟ حمید توحیدلو ۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ راهنما و آموزش
سلاح Throwing Star در وارزون 2

سلاح ستاره پرتابی (Throwing Star) به تازگی به بازی وارزون 2 و مدرن وارفر 2 راه یافته که در این مطلب نحوه بازگشایی آن را برای شما عزیزان شرح می‌دهیم.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که فصل سوم دو بازی Warzone 2 و Modern Warfare 2 مدتی قبل در دسترس بازیکنان قرار گرفت. طبق معمول، در جریان این فصل، محتوای جدیدی از جمله نقشه‌ها، مد‌ها و اسلحه‌ها به بازی راه یافتند.

یکی از این اسلحه‌های جدید، Throwing Star یا همان ستاره پرتابی نام دارد که می‌تواند نشانه‌گیری و سرعت عمل بازیکن‌ها را به چالش بکشد. شرکت اکتیویژن این سلاح را به عنوان یک سلاح پرتابی کشنده‌تر، سریع‌تر، با برد بیشتر و البته تعداد بیشتر نسبت به Throwing Knife معرفی کرده است.

بر اساس اعلام تیم سازنده، همان‌طور که انتظار می‌رفت، شما با انجام یک چالش می‌توانید این اسلحه پرتابی جدید را به طور رایگان دریافت کنید. برای انجام این چالش، شما باید با استفاده از Throwing Knife، حدود ۵۰ دشمن را بکشید. البته، به یاد داشته باشید که کشتن دشمنان هوش مصنوعی سبب پیشرفت شما در چالش نخواهد شد.

در واقع، اگر شما قصد تجربه حالت DMZ را داشته باشید، دقت کنید که پرتاب چاقو به سمت دشمنان هوش مصنوعی هیچ تاثیری در اتمام این چالش نخواهد داشت. علاوه بر این، کشتن دشمنان زخمی با استفاده از پرتاب چاقو نیز در این چالش در نظر گرفته نمی‌شود.

از این رو، با توجه به اینکه کشتن دشمنان در بازی وارزون 2 با پرتاب چاقو یک امر معمول نیست، توصیه ما این است که حالت Plunder را بازی کنید و بدون نگرانی از جابجایی مجدد، به هر تعداد که می‌خواهید، دشمن را با کمک پرتاب چاقو بکشید.

از طرفی، اگر مشغول تجربه Modern Warfare 2 هستید و قصد دریافت این سلاح را دارید، می‌توانید حالت Shipment 24/7 را امتحان کنید تا در مبارزات نزدیک، دشمنان را با پرتاب چاقو از بین ببرید. این حالت به شما اجازه می دهد تا حداقل ۱۰ تا ۲۰ بازیکن را با استفاده از چاقو بکشید. بدین ترتیب، سلاح ستاره پرتابی هم در MW2 و هم در Warzone 2 برای شما آزاد می‌شود.

بازی کال آو دیوتی وارزون 2 و مدرن وارفر 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا