چگونه بازی Elden Ring را با درجه سختی آسان تجربه کنیم؟

بیلد پیشنهادی فوق العاده قوی برای رویارویی با قوی‌ترین باس‌های الدن رینگ

آموزش آسان کردن بازی Elden Ring

بازی Elden Ring بدون شک یکی از بهترین بازی‌های سبک اکشن نقش آفرینی است و این سبک به خودی خود آسان نیست، حال در این میان عناصر بازی‌های Soulslike به وفور در این بازی دیده می‌شود که درجه سختی این بازی را چندین و چند برابر می‌کند. اما چه کنیم تا این بازی برایمان آسان‌تر پیش برود؟

بسیاری از کاربران، با آگاهی از سختی بیش از حد و آماده شدن از روزها قبل برای مقابله با باس‌های خطرناک بازی Elden Ring، باز هم نتوانستند بسیاری از باس‌های آن را از پیش برداشته و با مشکلات بسیاری برای پیش برد آن روبه رو بوده‌اند و در عین حال درجه سختی آسان در این بازی اصلا وجود ندارد. ما صرفا قصد داریم روشی به شما پیشنهاد دهیم تا این بازی برای شما تا حد قابل توجهی آسان شود. پیش از هر چیز شما باید شخصیت خود را Astrologer یا همان ستاره شناس انتخاب کنید. در حال حاضر و در زمان انتشار این مطلب، بیلدهای Magic (جادو) در بازی Elden Ring بسیار قدرتمند و قوی هستند.

شما تابدین لحظه تنها یک بخش از آسان سازی بازی Elden Ring را کامل کرده‌اید که استفاده از بیلد Magic است. پس از آن، به دلیل سلامت (HP) کم Astrologer شما باید به دنبال Golden Seed رفته و تا می‌توانید از آن‌ها جمع آوری کنید. دیگر کاری که بسیار مهم بوده و باید انجام دهید، صرف امتیازات خود در مهارت‌های Intelligence، Vigor و Dexterity است. شما با انجام این سه مرحله، شخصیتی فوق العاده قوی و شاید غیر قابل شکست را برای خود داشته باشید.

ممکن است بسیاری از شما این پرسش را داشته باشید که چرا باید امتیازات خود را صرف پیشرفت دادن مهارت Dexterity کنید! شما در کنار چوب خود، نیازمند سلاحی قوی برای مبارزات نزدیک هستید و بهترین گزینه برای شما Moonveil Katana است. در کنار جادوهای Astrologer، این کاتانا قدرت بسیار زیادی داشته و ضربات سهمگینی به دشمنان وارد می‌کند. مهارت‌های Dexterity و Intelligence با این کاتانا بسیار هم سو بوده و به همین دلیل شما اسلحه‌ای عالی برای مبارزات نزدیک در اختیار خواهید داشت. در حقیقت تمام تلاشی که برای پیشرفت Intelligence خود می‌کنید، به طور مستقیم کاتانای شما را نیز قدرتمند می‌کند. همراهی این کاتانا با جادوهایی قوی چون Adula’s Moonblade، Comet Azur و Ranni’s Dark Moon شما را تبدیل به قهرمان کش اول دنیای The Lands Between می‌کند. نظر شما درباره این ترکیب و شخصیت سازی چیست؟ آیا شما چیزی شبیه به این شخصیت و سلاح‌ها را امتحان کرده‌اید؟ شما از چه بیلدی برای راحت کردن مسیر خود استفاده می‌کنید؟ منتظر بیلدهای شما و البته نظرات شما درباره این بیلد پیشنهادی هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا