ایستراگ ترمیناتور در GTA Online را از کجا پیدا کنیم؟

آپدیت جدید، ایستراگ‌های جدید

ایستراگ ترمیناتور در GTA Online را از کجا پیدا کنیم؟ مریم خواجوی ۰ ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
ایستراگ ترمیناتور در GTA Online

آپدیت جدید بازی GTA Online به نام Los Santos Tuners با ماشین‌ها و مسابقات جدید، هفته‌ی پیش به بازی اضافه شد و اتفاقا توانست رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کند. با این حال این به‌روزرسانی فقط به همین موارد خلاصه نشده و ایستراگ‌های جالبی به همراه داشت؛ از جمله آن‌ها می‌توان به شخصیتی قوی اشاره کرد که بسیار شبیه به شخصیت آرنولد شوارتزنگر از مجموعه اکشن محبوب تریمیناتور است.

در مرحله Access Point، یکی از مراحل جدیدی که طی آپدیت به بازی اضافه شده است، شما شانس این را داشته که از یک صحنه‌ی فیلم‌برداری دیدار کنید. در آن‌جا با فردی مشابه با آرنولد شوارتزنگر در ترمیناتور روبه‌رو خواهید شد که لباس چرم به تن کرده و یک شاتگان با خود حمل می‌کند. اگر سعی کنید او را از پای در آورید، متوجه خواهید شد که این کار بسیار سخت بوده و باید بیش‌تراز حد معمول به او شلیک کنید.

این صحنه‌ی فیلم‌برداری را می‌توان نزدیک رودخانه‌ی لوس سانتوس که با نام Los Santos Storm Drain شناخته می‌شود پیدا کنید. نکته‌ی جالب این است که Storm Drain برگرفته از رودخانه‌ی لس‌انجلس بوده و یکی از صحنه‌های مشهور اکشن از فیلم ترمیناتور ۲ در آن‌جا ضبط شده است.

این اما اولین باری نیست که راکستار ایستراگ‌های ترمیناتور را در GTA Online قرار می‌دهد. در یکی از مد‌های بازی، پلیرها می‌بایست با یک دوچرخه از دست بازیکنی که سوار بر یک کامیون بود فرار می‌کردند؛ مرحله‌ای که به وضوح به صحنه تعقیب و گریز در تریمناتور ۲ اشاره داشت.  

سایر ایستراگ‌های یافت‌شده در آپدیت جدید GTA Online عبارتند از:

  • تخم بیگانه‌ای که تا به حال بارها در GTA Online ظاهر شده است.
  • کلون‌های عجیب سایبورگ‌ها را که اولین بار در آپدیت Doomsday Heist دیده شدند.
  • از آن‌جایی که این آپدیت به طور دقیق رو ماشین‌ها تمرکز کرده است،‌ می‌توان چندین اتومبیل معروف از فیلم‌های و برنامه‌های تلویزیونی به صورت رندوم در ملاقات‌های صاحبان ماشین را مشاهده کرد.
  • Camhedz یک بازی Co-Op لایت-گان شوتر است که به ماشین‌های آرکید بازی اضافه خواهد شد. این بازی استایلی مشابه با بازی ترسناک راکستار به نام Manhunt دارد.

نظر شما در مورد ایستراگ‌های جدید GTA Online چیست؟‌ آیا شما نیز موفق به پیدا کردن ایستراگ‌های جدیدی شدید که در این مطلب ذکر نشده است؟ یادتان نرود که نظرتان را با ما و سایر خوانندگان این مطلب به اشتراگ بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا