پاداش راکستار به بازیکنان GTA Online پس از ثبت رکورد جدید

و باز هم رکوردی دیگر

پاداش راکستار به بازیکنان GTA Online پس از ثبت رکورد جدید مریم خواجوی ۰ ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
پاداش جدید GTA Online

در حالی که مدت زمان زیادی از انتشار آپدیت تابستانه بازی GTA Online نمی‌گذرد، این بازی توانست رکورد جدیدی را به ثبت برساند. به دنبال این اتفاق شرکت راکستار تصمیم گرفت تا با اهدای پاداشی به بازیکنان، از آنها تشکر کند.

شرکت راکستار گیمز اخیرا به‌روزرسانی بزرگ تابستانه بازی GTA Online به نام Los Santos Tuners را در اختیار دارندگان تمامی پلتفرم‌ها قرار داد. این به‌روزرسانی با محتوای جدید امیدی برای طرفداران بود تا دوباره سری به دنیای وسیع لوس سانتوس بزنند. طبق گزارش راکستار، ظاهرا این آپدیت در این زمینه کاملا موفق عمل کرده و بیش‌تر از هر آپدیت دیگری باعث جذب پلیرها شده است. به دنبال این رکورد جدید، راکستار برای بازیکنانی که به ثبت آن کمک کرده‌اند پاداشی برابر با ۲۵۰ هزار دلار پول داخل بازی در نظر گرفت.

این آپدیت به طور گسترده روی ماشین‌ها، میتینگ‌ها، مسابقات خیابانی و فعالیت‌های متنوع دیگر بوده و مثل اینکه همین موارد برای هیجان‌زده کردن طرفداران و بازگشت آن‌ها نقش داشته است. خبر اهدای این پاداش در روز جمعه، چند روز بعد از انتشار آپدیت Los Santos Tuners در حسابر توییتر راکستار اعلام شد.

ما یک تشکر ویژه از جامعه طرفداران GTA Online داریم. مفتخریم اعلام کنیم که به دنبال انتشار آپدیت Los Santos Tuners بازیکنان بیش‌تری نسبت به به‌روزرسانی‌های دیگر به این عنوان پیوستند و به عنوان تشکر قصد داریم حساب کاربری همه را با ۲۵۰ هزار دلار شارژ کنیم.

در خیابان‌های لوس سانتوس می‌بینیمتان!

با این حال راکستار تعداد دقیق بازیکنانی که در مقایسه با سایر آپدیت‌ها به بازی اضافه شده‌اند را بیان نکرد. همچنین واضح نیست که منظور راکستار اضافه شدن بازیکنان جدید به این عنوان بود یا صرفا این آپدیت بزرگ‌ترین افزایش تعداد بازیکنان را در تاریخ GTA Online داشته است.

اگر از زمان انتشار این آپدیت در حال تجربه بازی GTA Online هستید ولی هنوز حق ورود به ملاقات‌های طرفداران ماشین لوس‌سانتوس را پرداخت نکرده‌اید، این پاداش می‌تواند فرصت خوبی برای شما باشد. این حق ورود تنها ۵۰ هزار دلار بوده تا به این ترتیب بتوانید از مزایای این ویژگی بهره‌مند شوید.

کافی است از ۱۸ آگوست هر زمان که خواستید وارد میتینگ‌های ماشین لوس‌سانتوس شوید تا ژاکت‌های متنوعی را به دست آورید. این عضویت با پرداخت ۵۰ هزار دلار ویژگی‌های زیادی از جمله رانندگی‌های آزمایشی، پاداش‌ها و حالت‌های جدید ریسینگ را در اختیارتان قرار می‌دهد.

بازی GTA Online در حال حاضر برای تمامی پلتفرم‌ها در دسترس است و پاداش مذکور به زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا