1%
  • 10/10

آیا پوستر فیلم Fantastic Four به حضور یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های مارول اشاره دارد؟

ایستراگی که هیچکس متوجهش نشد!!

آیا پوستر فیلم Fantastic Four به حضور یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های مارول اشاره دارد؟ ۴ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
پوستر فیلم Fantastic Four

ظاهرا هدف از انتشار اولین پوستر فیلم Fantastic Four فقط رونمایی از بازیگران نقش‌های اصلی نبوده و به‌طور غیرمستقیم احتمال حضور یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های مارول را نیز مطرح کرده است.

خوشبختانه طبق گزارش‌های رسمی تازه منتشر شده، پروسه تولید ریبوت The Fantastic Four طبق برنامه پیش‌ می‌رود و از آنجایی که هفته گذشته از بازیگران نقش‌های اصلی رونمایی شده، انتظار می‌رود فیلمبرداری از اوایل ماه مارچ از سرگرفته شود. اگر اخبار را دنبال کرده باشید می‌دانید که استودیو مارول با هفته گذشته با انتشار پوستری جذاب از حضور پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در نقش رید ریچاردز، ونسا کربی (Vanessa Kirby) در نقش سو استورم، جوزف کویین (Joseph Quinn) در نقش جانی استورم و ایبون ماس باچراک (Ebon Moss-Bachrach) در نقش بن گریم خبر داد.

به‌لطف لوگوی به‌روزشده و پوستر رسمی استودیو مارول، اکنون می‌دانیم که داستان فیلم در دهه ۱۹۶۰ جریان دارد اما نکته هیجان انگیزی که به‌تازگی کشف شده، احتمال معرفی شدن یکی از قدرتمندترین شخصیت‌های کمیک به دنیای سینمایی مارول است. اگر با دقت به پوستر نگاه کنید، متوجه می‌شوید که بن گریم در حال خواندن شماره‌ای از مجله LIFE است که شباهت زیادی به مجله‌ای دارد که در تاریخ ۱۳ دسامبر سال ۱۹۶۹ (۲۲ آذر سال ۱۳۴۸) منتشر شد و عکس آقای ریچارد نیکسون (Richard Nixon)، سی و هفتمین رئیس جمهور ایالات متحده را روی جلد خود داشت.

اگرچه شخصیت‌هایی زیادی از دهه ۱۹۶۰ در دنیای سینمایی مارول حضور پیدا کردند، اما هنوز جای یکی از قدرتمندترین آنها، یعنی Blue Marvel خالیست. این قهرمان کیهانی که پیشینه‌ای شبیه به سنتری دارد، اولین‌ بار در مجموعه کمیک Adam: Legend of the Blue Marvel به‌عنوان عضو نیروهای مسلح ایالات متحده که در نتیجه یک آزمایش علمی به منطقه منفی (Negative Zone) منتقل می‌شود و به قدرت‌های غیرقابل توصیف دست پیدا می‌کند، معرفی شد. از آنجایی که منطقه منفی بخش بزرگی از داستان‌های چهار شگفت‌انگیز است و وقایع کمیک مذکور در سال‌های ۱۹۶۱ تا ۱۹۶۳ روایت شده، احتمال حضور داشتنش در ریبوت چهار گشفت انگیز وجود دارد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Fantastic Four در تاریخ ۲۵ جولای سال ۲۰۲۵ (۳ مرداد سال ۱۴۰۴) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments