تاریخ انتشار اسپین آف How I Met Your Mother اعلام شد

تاریخ انتشار How I Met Your Father

به لطف ویدیویی که ساعاتی قبل در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته شد، تاریخ انتشار How I Met Your Father مشخص شده است.

How I Met Your Mother یک سیتکام است که بین سال‌های ۲۰۰۵ الی ۲۰۱۴ میلادی از CBS روی آنتن رفت و به واسطه عوامل مختلف از جمله المان‌های کمدی و دراماتیک فیلمنامه توانست تحسین منتقدان را برانگیزد. البته موفقیت‌ها به همین یک مورد خلاصه نشده و اثر مشترک کریگ توماس (Craig Thomas) و کارتر بیز (Carter Bays) در سراسر جهان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. در ضمن، داستان درباره تد است که گذشته را برای فرزندان خود مرور کرده و نحوه آشنایی با مادرشان را شرح می‌دهد. البته داستان به اتفاقات عاشقانه خلاصه نشده و دیگر فراز و نشیب‌های زندگی پروتاگونیست‌ها را هم به تصویر می‌کشد.

محبوبیت بالای How I Met Your Mother باعث شد کریگ توماس و کارتر بیز تصمیم بگیرند یک اسپین آف بر اساس آن ساخته و پخش کنند. اثر مزبور How I Met Your Dad نام داشت و حتی قسمت اولش ضبط شد اما در جلب نظر مدیران CBS موفق نبود. چند سال بعد، اسپین آف دیگری به نام ow I Met YourHow I Met Your Father در دست ساخت قرار گرفت اما خروج دست‌اندرکاران اصلی از تیم تولید باعث شد پروژه به صورت موقت متوقف شود. آیزک اپتیکر (Isaac Aptaker) و الیزابت برگر (Elizabeth Berger) با گذشت چند سال بازگشته و ساخت دومین اسپین آف HIMYM را ادامه دادند؛ اثری که با پشت سر گذاشتن فراز و نشیب‌های بسیار حالا آماده پخش است.

به لطف ویدیوی کوتاهی که ساعاتی قبل در شبکه اجتماعی توییتر قرار گرفته، تاریخ انتشار How I Met Your Father مشخص شده است. بازیگران اصلی سریال در ویدیو حاضر شده و از مخاطب درخواست می‌کنند تا برای شنیدن خبر مهم منتظر بمانند. در انتهای ویدیو متنی ظاهر شده و اعلام می‌کند اولین قسمت در تاریخ ۲۸ دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۸ ژانویه سال ۲۰۲۲ میلادی) از راه خواهد رسید. در ضمن، وظیفه انتشار سریال بر عهده سرویس استریم هولو قرار دارد که یکی از زیرمجموعه‌های والت دیزنی به شمار می‌رود.

How I Met Your Father از فرمول مشابهی با How I Met Your Mother در داستانسرایی بهره می‌برد. شخصیت اصلی داستان که فردی به نام سوفی است، گذشته را مرور کرده و نحوه آشنایی با شوهرش را شرح می‌دهد. هیلاری داف (Hilary Duff) که به واسطه سریال Lizzie McGuire به شهرت زیادی دست پیدا کرد، نقش اصلی را بر عهده دارد. از دیگر نام‌های حاضر در تیم بازیگری سریال می‌توان به کریس لاول (Chris Lowell) و فرانسیا رائیسا (Francia Raisa) اشاره کرد که به ترتیب Promising Young Woman و CSI: Crime Scene Investigation را در پرونده هنری خود دارند.

با کاهش نرخ ابتلا به ویروس کرونا و بهبود شرایط در ایالات متحده آمریکا، فیلمبرداری در آگوست سال جاری میلادی آغاز شد و در سپتامبر به انتها رسید. از آن زمان تاکنون طرفداران منتظر شنیدن چنین خبری بودند اما تنها چیزی که نصیبشان شد، تصاویر پشت صحنه و البته تصاویری از بازیگران بود.

اگرچه اطلاعات چندانی از How I Met Your Father موجود نیست، قطعا شاهد مدرنسازی فرمول مورد استفاده در How I Met Your Mother خواهیم بود؛ موضوعی که از تنوع نژادی موجود در تیم بازیگری کاملا واضح است. در ضمن، فصل اول از ۱۰ قسمت تشکیل خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا