#مهسا_امینی

دومین تریلر Hotel Transylvania 4 از اتفاقی غیرمنتظره برای کنت دراکولا خبر می‌دهد

این ویدیو نزدیک به دو دقیقه زمان دارد

سرویس استریم آمازون پرایم ساعاتی قبل دومین تریلر Hotel Transylvania 4 را در کانال یوتیوب خود قرار داد که ماجراجویی غیرمنتظره کنت دراکولا را نشان می‌دهد.

بخش انیمیشن سونی پیکچرز از لحاظ موفقیت با استودیوهای پیکسار و والت دیزنی قابل مقایسه نیست اما در سال‌های گذشته آثار قابل‌دفاعی را ساخت. یکی از آن‌ها Hotel Transylvania است که در سال ۲۰۱۲ میلادی به سینماها آمد و با ثبت موفقیت‌های بزرگ، زمینه‌ساز شکلگیری فرنچایز هتل ترنسیلوانیا شد. قسمت‌های دوم و سوم در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ روی پرده نقره‌ای آمدند و توانستند در زمینه تجاری بهتر از فیلم پیشین عمل کنند. در ضمن، سونی برای صداپیشگی شخصیت‌های فیلم‌ها از چهره‌های مشهوری مانند آدام سندلر (Adam Sandler) و سلنا گومز (Selena Gomez) استفاده کرده است. البته نقش میویس در ابتدا به مایلی سایرس (Miley Cyrus) سپرده شده بود اما در پی انتشار یک تصویر، دست‌اندرکاران ترجیح دادند او را کنار گذاشته و به سراغ گزینه بعدی بروند.

چهارمین قسمت هتل ترنسیلوانیا تحت عنوان Hotel Transylvania: Transformania شناخته شده و دنباله‌ای مستقیم برای Hotel Transylvania 3: Summer Vacation است. جانی سعی دارد با کارهای مختلف از جمله برگزاری یک جشن دل پدرزن خود را بدست بیاورد اما نهایتا ناامید می‌شود. در همین حین، متوجه می‌شود ون هلسینگ یک اختراع داشته که می‌تواند او را به یک هیولا تبدیل کند. اگرچه دستگاه موفق عمل کرده و جانی را به خواسته‌اش می‌رساند، اشعه آن از کنترل خارج شده و به هیولاهای حاضر در قلعه برخورد می‌کند. نتیجه این اتفاق، تبدیل همگی‌شان از جمله کنت دراکولا به انسان‌ است. آن‌ها باید قبل از اینکه تاثیر دستگاه همیشگی شود، راه حلی بیابند.

آمازون پرایم اخیرا دومین تریلر Hotel Transylvania 4 را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو در حدود ۲ دقیقه زمان داشته و در ابتدا با صحبت‌های ون هلسینگ آغاز می‌شود. او تاکید دارد هیچ انسانی در طول تاریخ قدرت تبدیل شدن به یک هیولا را نداشته اما شرایط حالا تغییر کرده است. در همین حین، جانی را می‌بینیم که به واسطه اشعه یک دستگاه به هیولا تبدیل می‌شود. کنت دراکولا که از همه چیز بی‌خبر است، به صورت اتفاقی در مسیر اشعه قرار گرفته و به انسان تبدیل می‌شود؛ اتفاقی که برای دیگر هیولاهای قلعه هم رخ می‌دهد. در ادامه فاش می‌شود شخصیت‌های داستان با رفتن به یک لوکیشن واقع در جنگل‌های آمازون می‌توانند تاثیر دستگاه را از بین ببرند. در ضمن، طبق آنچه در تریلر می‌بینیم، محصول جدید سونی پیکچرز تمرکز ویژه‌ای روی چالش‌های کنت دراکولا پس از تبدیل شدن به انسان دارد.

سونی پیکچرز قصد داشت جدیدترین قسمت هتل ترنسیلوانیا را در تابستان سال جاری میلادی روی پرده نقره‌ای بیاورد اما همه‌گیری ویروس کرونا باعث تغییر چندباره در برنامه‌ریزی‌ها شد. از آنجایی که در گذر زمان نگرانی‌ها نسبت به کووید-۱۹ کاهش نیافت، استودیو آمریکایی نهایتا تصمیم گرفت امتیاز پخش Hotel Transylvania: Transformania را به آمازون پرایم بفروشد. این سرویس استریم در پاندمی کرونا امتیاز فیلم‌های متعددی را خرید و آن‌ها را به صورت انحصاری در دسترس مشترکان خود قرار داد.

در شرایطی که انتظار می‌رفت آدام سندلر برای صداپیشگی کنت دراکلا در هتل ترنسیلوانیا 4 بازگردد، هیچ نقشی در ساختش ندارد. دلیل این اتفاق مشخص نبوده و تنها می‌دانیم برایان هال (Brian Hull) جای سندلر انتخاب شده است. هال قبلا نقش مشابهی را در انیمیشن کوتاه Monster Pets ایفا کرده بود.

در انتها، لازم به ذکر است انیمیشن Hotel Transylvania: Transformania در تاریخ ۲۴ دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۴ ژانویه سال ۲۰۲۲ میلادی) قابل‌مشاهده خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا