جدیدترین پوستر انیمیشن Hotel Transylvania 4 از تغییر بزرگ هیولاها می‌گوید

هیولاهایی که انسان شده‌اند یا انسان‌هایی که هیولا شده‌اند؟

جدیدترین پوستر انیمیشن Hotel Transylvania 4

Sony Pictures Animation مجموعه جدیدی از پوسترهای شخصیت‌های انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ۴ رامنتشر کرده است که تبدیل هیولاها به انسان و بالعکس را نشان می‌دهد.  Transformania قرار است چهارمین و آخرین قسمت از فرنچایز محبوب هتل ترانسیلوانیا باشد. صداپیشگان عبارتند از اندی سمبرگ، سلنا گومز، دیوید اسپید، استیو بوشمی، کاترین هان، جیم گافیگان، کیگان-مایکل کی و آشر بلینکف. همچنین برایان هال که وظیفه صداپیشگی کنت “دراک” یا همان دراکولا را برعهده دارد. پیش از این در سه فیلم پیشین، آدام سندلر وظیفه صداپیشگی این شخصیت را بر عهده داشت. داستان هتل ترانسیلوانیا 4 حول محور دراک و دوستان او می‌چرخد ​​که به طور تصادفی در نتیجه اختراع مرموز ون هلسینگ به انسان تبدیل شده و دراک به همراه گروه او مجبور می‌شوند تا قبل از دائمی شدن این تغییر، راهی پیدا کنند تا دوباره به چیزی که در حقیقت هستند تبدیل شوند. 

 اخیرا مجموعه جدیدی از پوسترهای شخصیت‌های هتل ترانسیلوانیا 4 منتشر شده است که شامل دگرگونی هیولاهای معروف دراک، دخترش او میویس، فرانکشتاین، بلابی، هیولای نامرئی، گریفین وین گرگینه و مومیایی باستانی موری می‌شود. با این حال، جالب‌ترین تغییر شامل حال جاناتان می‌شود، او که در ابتدا یک انسان عادی بود و بعدها با دختر دراک ازدواج کرد در این تصاویر به یک هیولا سبز تبدیل شده است. 

پوستر شخصیت‌های انیمیشن Hotel Transylvania 4

فیلم Transformania دنباله ای بر فیلم Hotel Transylvania: Summer Vacation محصول سال ۲۰۱۸ خواهد بود که پرفروش ترین فیلم این مجموعه نیز  به حساب می‌آید. نقدهای منتشر شده از این فرنچایز همواره در بهترین حالت تا حدی مثبت بوده‌اند و فیلم‌های هتل ترانسیلوانیا با موفقیت مالی همراه بودند و سه فیلم اول بیش از یک میلیارد دلار در باکس آفیس فروش داشته است. هتل ترانسیلوانیا ۴ در ابتدا قرار بود چند ماه پیش در سینما‌ها اکران شود، اما به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا در جهان، این برنامه لغو شد و سونی تصمیم گرفت حقوق انتشار این اثر را به آمازون بفروشد. تماشاگران می‌توانند هیولاهای دوست‌داشتنی را برای آخرین بار هنگامی که هتل ترانسیلوانیا  ۴در آمازون پرایم در ۱۲ ژانویه ۲۰۲۲ نمایش داده می‌شود، ببینند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا