1%
  • 0/10

سازندگان Horizon روی چندین پروژه لایو سرویس مشغول کار هستند

شانزده برنامه برای پروژه‌های آینده فرنچایز

سازندگان Horizon روی چندین پروژه لایو سرویس مشغول کار هستند ۰ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
سازندگان Horizon

آگهی استخدام جدید منتشر شده بیان می‌دارد سازندگان Horizon در استودیو گوریلا گیمز احتمالا چندین پروژه لایو سرویس را دست توسعه و ساخت دارند.

آن طور که به نظر می‌رسد استودیو گوریلا گیمز (Guerrilla Games) روی یک نسخه فرعی چندنفره از مجموعه Horizon در حال کار است که ظاهرا یک بازی لایو سرویس بوده و تاکنون نیز معرفی نشده است. در چند وقت اخیر شایعات فراوانی پیرامون ساخت اثری در ژانر MMORPG از این مجموعه با همکاری استودیو کره‌ای NCsoft در سطح اینترنت پخش شده است. انتشار بسته گسترش دهنده برای بازی Horizon Forbidden West تحت عنوان Burning Shores مورد غافل‌گیرکننده‌ای به شمار نمی‌رفت چرا که این استودیو در سال 2023 اعلام کرده بود که 16 برنامه برای پروژه‌های آینده Horizon دارد که تنها شش مورد از آن‌ها تاکنون شناخته شده است.

در حالی که این استودیو واقع در آمستردام ساخت نسخه سوم از مجموعه Horizon و هم‌چنین بازی LEGO Horizon Adventures را در دست ساخت دارد به نظر می‌رسد گوریلا گیمز چندین پروژه لایو سرویس نیز در حال تولید دارد. آگهی استخدام جدید منتشر شده توسط سازندگان Horizon به منظور یافتن یک تهیه‌کننده ارشد به یکی از وظایف شغلی آن تحت عنوان “اطمینان از ارائه موثر و روان بازی‌های لایو سرویس ما” اشاره داشته است.

به این ترتیب به نظر می‌رسد این استودیو روی چندین پروژه لایو سرویس مشغول به کار بوده که تنها شامل پروژه فرعی چند نفره Horizon نمی‌شود. با توجه به این که به گفته خود این استودیو که ده پروژه دیگر برای مجموعه Horizon تدارک دیده شده، به نظر می‌رسد حداقل یک یا شاید بیشتر از یک مورد آن‌ها در دسته‌بندی عناوین لایو سرویس قرار بگیرد.

شرکت سونی در چند سال اخیر فشار فراوانی بر استودیوهای فرست پارتی خود مبنی بر ساخت بازی‌های لایو سرویس وارد کرده است و مجموعه Horizon نیز به عنوان یکی از بزرگ‌ترین عناوین انحصاری پلی‌استیشن به یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های سونی برای تبدیل به عناوین سرویس محور محسوب می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments