از کار افتادن سایت بازی Hollow Knight: Silksong

وقتی جوک طرفداران به واقعیت تبدیل می‌شود

از کار افتادن سایت بازی Hollow Knight: Silksong آیدا امشاسفند ۰ ۰۳ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی Hollow Knight: Silksong

به نظر می‌رسد تیم سازنده بازی Hollow Knight: Silksong باعث شده به صورت تصادفی سایت این فرنچایز از دسترس خارج شود.
به نظر می‌سد دامنه سایت فرنچایز Hollow Knight: Silksong توسط تیم سازنده این بازی یعنی Team Cherry منقضی و از دسترس خارج شده است. بین آپدیت‌های مربوط به این بازی فاصله زیادی افتاده و خیلی سخت طرفداران از این بازی، اخباری را دریافت می‌کنند و کم کم درحال ساختن جوک‌هایی مربوط به فراموش شدن این بازی توسط کمپانی سازنده بودند. هیچکس انتظار نداشت که کمپانی سازنده با فراموش کردن آپدیت دامنه این سایت در این جوک مشارکت کند.

بازی Hollow Knight: Silksong چهار سال پیش، یعنی در فوریه ۲۰۱۹ معرفی شد. در ابتدا برنامه ریزی شده بود که این قسمت، ورژن قابل دانلودی برای Hollow Knight باشد که به بازیکنان اجازه می‌داد قسمت جدید را دانلود کرده و در نقش Hornet به بازی ادامه دهند.

در پایان Team Cherry تصمیم گرفت Hollow Knight: Silksong را به پروژه‌ایی کامل تبدیل کرده و از شروع زمان توسعه این بازی به شدت درمورد اطلاعات مربوط به این بازی سخت‌گیر بوده و سکوت خود را حفظ کرده است. در ژوئن ۲۰۲۲ (خرداد ۱۴۰۱)، ایکس باکس اعلام کرد که در سال آینده این بازی منتشر می‌شود. درحالی که ژوئن ۲۰۲۳ نزدیک می‌شود انتشار این بازی کم و کمتر انتظار می‌رود.


اشتباه تیم سازنده در آپدیت سایت، انتظار بلند مدت را پررنگ می‌کند.

طرفداران Hollow Knight در روز جمعه متوجه شدند که وب سایت رسمی Hollow Knight: Silksong از کار افتاده است. در آن زمان امیدوار بودند که Team Cherry وب سایت را با اطلاعات جدید به روز کند. با این حال، حدس طرفداران نادرست از آب درآمده، زیرا کسانی که اطلاعات دامنه وب سایت را جستجو می کردند متوجه شدند که تاریخ ثبت به سادگی منقضی شده است. وضعیت خنده‌داری نبود اما برای طرفداران خنده دوست Hollow Knight: Silksong، اتفاقی بسیار جالب بود.
یک پست Discord از Team Cherry fun بعد از این اتفاق تأیید کرد که « مشکلی » در دامنه قدیمی Hollow Knight: Silksong وجود داشت. در حال حاضر، وب سایت به لینک silksong.com متصل می شود اما این سایت URL قبلی خود را از دست داده است. اینکه آیا Team Cherry می‌تواند URL قدیمی خود را برای Hollow Knight: Silksong بازیابی کند یا خیر، مشخص نیست، اما همچنین امکان دارد این مسئله فقط یک خطای فنی باشد که ممکن است سریع نیز حل شود.

 طرفداران Hollow Knight به شوخی می گویند که حتی Team Cherry هم توسعه Silksong را فراموش کرده است، اما حقیقت احتمالا این است که همه تصور می کردند دامنه وب سایت به سادگی به طور خودکار تمدید می شود یا اینکه شخص دیگری مسئول وب سایت است.

 با توجه به اینکه همه بر روی اتمام Hollow Knight: Silksong تمرکز کرده اند، قابل درک است که بعضی مسائل خارج از برنامه پیش برود. قابل به ذکر است که Team Cherry درحال انتشار شخصی این بازی می‌باشد در حالی که یک ناشر معمولاً کارهای مرتبط با بازاریابی مانند راه اندازی یک وب سایت را انجام می دهد، تیم Cherry باید خودش این کار را انجام دهد.

 با این اوصاف، از دست دادن URL وب سایتی که سال ها مورد استفاده قرار گرفته هنوز هم ضرر قابل توجهی حساب می‌شود. این لینک را طرفداران زیادی پین کرده و گوگل می‌داند که طرفداران را باید به سمت این سایت و این لینک ببرد.

با این حال، احتمالاً می توان حدس زد که زمانی که تاریخ انتشار بازی Hollow Knight: Silksong اعلام شود، طرفداران صرف نظر از آدرس وب سایت بازی، بسیار هیجان زده خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا