بازی‌های رایگان ماه نوامبر پلی‌استیشن پلاس معرفی شدند

Middle-earth: Shadow of War را به صورت رایگان تجربه کنید

بازی‌های رایگان ماه نوامبر پلی‌استیشن پلاس

سونی اخیرا از بازی‌های رایگان ماه نوامبر پلی‌استیشن پلاس رونمایی کرد. مانند گذشته، این بار هم دو عنوان رایگان در نظر گرفته شده است.

در شرایطی که تنها دو روز تا پایان اکتبر فاصله داریم، سونی از بازی‌های رایگان ماه نوامبر پلی‌استیشن پلاس رونمایی کرده است. سامورایی‌ها از چندی پیش روند اهدای بازی‌های رایگان به دارندگان پلی‌استیشن 3 را متوقف کرده‌اند. در نتیجه، این بار هم تنها دو عنوان در نظر گرفته شده است.

  • Middle-earth: Shadow of War
  • Hollow Knight: Voidheart Edition

اولین بازی، Middle-earth: Shadow of War نام داشته و دنباله‌ی مستقیمی برای Middle-earth: Shadow of Mordor به شمار می‌رود. تلین و کلبریمبور در قسمت دوم یک حلقه‌ی قدرت جدید می‌سازند تا بتوانند جلوی سائورون و ارتشش بایستند اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفته و حلقه را از دست می‌دهند. ادامه‌ی داستان روی تلاش‌های آن دو برای باز پس گرفتن حلقه و توقف سائورن تمرکز دارد.

از نقاط قوت این بازی اکشن و نقش‌آفرینی می‌توان به سیستم نمسیس اشاره کرد که در مقایسه با آنچه در Middle-earth: Shadow of Mordor دیده بودیم تغییرات بسیاری داشته است. به واسطه‌ی این بهبودها، کاربر می‌تواند تعدادی از ترول‌ها و اُرک‌ها را تحت فرماندهی خود گرفته و نهایتا یک ارتش ایجاد کند. نحوه‌ی تعامل کاربر با فرماندهان خود و ماموریتی که به آن‌ها میسپارد بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا احتمال خیانت وجود دارد. در ضمن، کاربر می‌تواند با انجام ماموریت‌های فرعی به آیتم‌های مورد نیاز دست یافته و عملکرد فرماندهان خود را در نبرد بهبود ببخشد. Middle-earth: Shadow of War موفق شد نقدهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کند.

بازی‌های رایگان ماه نوامبر پلی‌استیشن پلاس
بازی Hollow Knight: Voidheart Edition

Hollow Knight، دومین عنوانی است که مشترکان پلی‌استیشن پلاس می‌توانند در ماه نوامبر به صورت رایگان دریافت کنند. این بازی در سبک اکشن و ماجراجویی ساخته شده و از دوربین دو بُعدی برخوردار است. داستانش حول محور یک شوالیه می‌چرخد که به حشره‌ها شباهت داشته و کلمه‌ای به زبان نمی‌آورد. او باید به نقاط مختلف پادشاهی هلونست سفر کند، به مبارزه با باس‌های مختلف بپردازد، مهارت‌های جدید را آنلاک کند و از رازهای این سرزمین پرده بردارد. محصول تیم چری در زمان عرضه‌ی خود بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد. این بازی همچنین موفق شد طی مدت یک سال نزدیک به سه میلیون نسخه روی پلتفرم‌های مختلف بفروشد.

سونی در بخش دیگری از بیانیه‌ی اخیر خود اعلام کرد دارندگان پلی‌استیشن 5 و اشتراک پلی‌استیشن پلاس می‌توانند از تاریخ ۲۲ آبان (مصادف با ۱۲ نوامبر) Bugsnax را به صورت رایگان دریافت کنند. داستان درباره‌ی یک خبرنگار روزنامه است که به دعوت از یک ماجراجو به جزیره‌ی اسنک‌توث می‌رود تا درباره‌ی موجوداتی عجیب گزارش تهیه کرده و آن‌ها را به تمام جهان نشان دهد. او به محض رسیدن به جزیره متوجه می‌شود اثری از فرستنده‌ی نامه نیست. او اکنون باید فرد ماجراجو را بیابد. پیشنهاد سامورایی‌ها برای دریافت رایگان جدیدترین ساخته‌ی یانگ هورسز تا ۱۵ دی (مصادف با ۴ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) اعتبار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا