مسابقه کوئیدیچ از Hogwarts Legacy حذف شد!

فعلا جاروهای خود را غلاف کنید!

مسابقه کوئیدیچ از Hogwarts Legacy حذف شد! نریمان هروی ۰ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
حذف کوئیدیچ از Hogwarts Legacy

بازی Hogwarts Legacy که یک بازی نقش‌آفرینی با الهام از سری هری پاتر است، مسابقه کوئیدیچ نخواهد داشت و کوئیدیچ از این بازی حذف شده است.

ورزش کوئیدیچ پس از انتشار کتاب اول از سری هری پاتر روی زبان‌ها افتاد و نقش زیادی را در این سری ایفا کرد. طرفدارهای بازی Hogwarts Legacy هم مدت‌‌ها بود که بی‌صبرانه منتظر انتشار اخباری در مورد بازی کوئیدیچ بودند و می‌خواستند بدانند که این بازی چگونه در جدیدترین نسخه از بازی‌های سری هری پاتر اجرا می‌شود. البته که پستی در وب سایت بازی Hogwarts Legacy آب پاکی را روی دست این طرفداران ریخت و از حذف کوئیدیچ از Hogwarts Legacy خبر داد!

متن پست سایت به شکل زیر است:

مسابقه کوئیدیچ در در بازی Hogwarts Legacy قابل بازی نیست! البته که به هر حال شما همچنان می‌توانید از جاروی مخصوص خود برای پرواز و مسابقه با جارو در طول بازی استفاده نمایید. بازیکنان همچنین می‌توانند با استفاده از جارو، به اطراف قلعه هاگوارتز سرک بکشند و مکان‌های مختلف را پیدا کنند.

مسابقه کوئیدیچ در یونیورس هری پاتر برای بسیاری از مخاطبان جذاب و دوست‌‌داشتنی به شمار می‌رود و در رمان‌‌های هری پاتر هم نقش به سزا و مهمی را ایفا می‌کند و در کنار آن نیز مسابقه کوئیدیچ را بارها در فیلم‌های هری پاتر مشاهده و در بازی‌های ویدیویی آن نیز تجربه‌اش کردیم.

البته که انصافا حذف کوئیدیچ از Hogwarts Legacy چندان هم تعجب‌برانگیز نبود. خلق دوباره این ورزش در یک بازی نقش‌آفرینی چالش بزرگی محسوب می‌شود. ساخت انیمیشن‌ها، تهیه کردن دیالوگ‌ها، اطمینان از کیفیت و البته گنجاندن آن در بازی اصلی کاری زمان‌بر و چالش برانگیزی به حساب می‌آید و حتی ممکن بود باعث تاخیر در عرضه بازی شود.

البته که جارو سواری به قوت خود باقی است و می‌توانید سوار بر جاروی جادویی خود، مدرسه جادوگری، جنگل مخوف ممنوعه و روستای هاگزمید را بگردید و لذت ببرید. البته فراموش نکنید که چندین بسته الحاقی و دی ال سی نیز قرار هستند که پس از عرضه بازی منتشر شوند. سازنده بازی هم چندین دی ال سی شامل موارد ظاهری هم به عنوان جایزه پیش‌خرید بازی تهیه کرده و به خریداران بازی اعطا می‌کند. همچنین ممکن است شاید مسابقه کوئیدیچ را در آینده و به عنوان دی ال سی در این بازی ببینیم! 

بازی Hogwarts Legacy در روز ۱۰ فوریه سال ۲۰۲۳ میلادی (۲۱ بهمن سال جاری) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوئیچ و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد حذف کوئیدیچ از Hogwarts Legacy چیست؟ فکر می‌کنید حذف این بخش باعث تمرکز بیشتر روی بخش‌هی دیگر و بهبود بازی می‌شود؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا