داستان بازی Hogwarts Legacy موقعیتی برای اشاره به سری هری پاتر خواهد بود

اشاره‌ی هوشمندانه به Goblet of Fire

داستان بازی Hogwarts Legacy بهترین موقعیت برای اشاره به سری هری پاتر خواهد بود

ظاهرا داستان بازی Hogwarts Legacy در یک خط زمانی بسیار مناسب برای اشاره به رمان Goblet of Fire با حضور رون ویزلی (Ron Weasley) در جریان است.

در حالی که بیشتر اتفاقات فیلم و کتاب‌های هری پاتر در دهه 1990 جریان دارد، اما بازی Hogwarts Legacy داستانش را از حدود صد سال قبل از آن روایت می‌کند. وقایع بازی Hogwarts Legacy در دهه‌ی 1890 جریان دارد. به همین ترتیب سازندگان جلوی بسیاری از مشکلات احتمالی در داستان را می‌گیرند. پس می‌توانند داستان خودشان را مستقل از اتفاقات هری پاتر و Fantastic Beasts روایت کنند. در نتیجه با این‌که بازی Hogwarts Legacy بسیاری از شخصیت‌های مهم فرنچایز را از دست می‌دهد، اما فرصت خوبی را برای وجود برخی ارجاع‌ها فراهم می‌کند.

یکی از کاربردان ردیت با نام Mindless_Cat_ معتقد است که جریان داستان بازی Hogwarts Legacy در دهه‌ی 1890، یک فرصت بسیار خوب را برای اشاره‌ به رمان Harry Potter and Goblet of Fire فراهم می‌کند. لحضه‌ای در این کتاب وجود دارد که دراکو مالفوی (Draco Malfoy) دانش‌آموز متخاصم اسلیترین (Slytherin) در حال مسخره کردن شنل رون ویزلی، دانش‌آموز گریفندور (Gryffindor) و بهترین دوست هری پاتر است. مالفوی به او می‌گوید که این شنل در دهه‌ی 1890 بسیار مد بود. ممکن است که مالفوی صرفا به طور تصادفی از سال 1890 استفاده کرده صرفا تا لباس قدیمی ویزلی را مسخره کند. اما همچنان احتمال دارد که این سال را به طور دقیق بیان کرده باشد.

احتمال اشاره به وقایع مختلف در داستان بازی Hogwarts Legacy

رون ویزلی این لباس را برای مراسم Yule Ball می‌پوشد. این مراسم یک رقص سال نو در جریان تورنومنت Triwizard بود. این تورنومنت در اواخر دهه‌ی 1700 به دلیل مرگ بسیاری از دانش‌آموزان، تعطیل شد. بدین ترتیب چنین چیزی در بازی Hogwarts Legacy وجود ندارد. با این حال هنوز هم می‌توانیم شاهد حضور شنل‌ رون در بازی باشیم. مخصوصا اگر اشاره‌ی مالفوی به دهه‌ی 1890 دقیق باشد.

با اینکه مراسم Yule Ball در این بازی وجود ندارد، اما همچنان ممکن است شاهد مراسم‌های رقص دیگری در Hogwarts Legacy باشیم که شخصیت‌ها با شنل‌هایشان در آن حضور یابند. بسیار عالی می‌شود اگر پس از یک سری اتفاقات، این شنل‌ به مغازه‌ی Diagon Alley راه یابد و پس از صد سال به دست خانم ویزلی برسد. با این‌که بسیاری از دارایی‌های رون از برادرانش به او رسیده، اما گفته شده خانم ویزلی، شنل را از یک مغازه‌ی دست دوم فروشی، تهیه کرده است. پس این می‌تواند یک اشاره‌ی جالب به فیلم‌ و کتاب‌های هری پاتر باشد.

در نهایت ممکن است شاهد چنین اشاره‌هایی در بازی Hogwarts Legacy نباشیم. بازیکنان باید منتظر عر‌ضه‌ی بازی بمانند و خودشان داستان بازی Hogwarts Legacy را تجربه کنند. خوشبختانه فاصله‌ی زیادی تا عرضه‌ی بازی باقی نمانده است.

بازی Hogwarts Legacy در تاریخ 10 فوریه (21 بهمن) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 5 و ایکس باکس سریز X منتشر می‌شود. نسخه‌ی Ps4 و ایکس باکس وان هم برای عرضه در تاریخ 4 آوریل (15 فروردین 1402) و نسخه‌ی نینتندو سوییچ برای عرضه در تاریخ 25 جولای (3 مرداد 1402) برنامه‌‌ریزی شده‌ است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا