نمرات بازی Hogwarts Legacy نشان دهنده اثری در جهان هری پاتر قوی هستند

بازی مخصوص پاترهدها!

نمرات بازی Hogwarts Legacy

به تازگی نمرات بازی Hogwarts Legacy اعلام شده و چنان که به نظر می‌رسد، عنوان اسپین آف جهان هری پاتر شروع بسیار موفقی را از نظر منتقدان داشته است.

حدودا یک سال است که انواع و اقسام تریلرها و تیزرهای مختلف از داستان و گیم پلی بازی Hogwarts Legacy را مشاهده کرده‌ایم؛ اثری که قرار است تا طرفداران هری پاتر (Harry Potter) را اینبار در قالبی متفاوت، به جهان جادو بفرستد. با این حال، دیگر چیزی تا انتشار این بازی باقی نمانده و حال، نمرات آن به صورت رسمی توسط رسانه‌های خارجی منتشر شده است.

نمرات بازی Hogwarts Legacy

در حال حاضر میانگین نمره بازی Hogwarts Legacy برابر با ۸۶ روی کنسول پلی استیشن 5 است. در حال حاضر ۴۸ نقد روی این بازی صورت گرفته که تنها ۳ مورد از آن‌ها نمره نسبتا پایینی را به این عنوان داده‌اند. در ادامه می‌توانید جزئیاتی را درباره نمراتی که به این بازی داده شده مشاهده کنید.

رسانه PlayStation Universe

نمره: ۹۷

عنوان Hogwarts Legacy یک بازی اکشن نقش‌آفرینی فانتزی و جذاب است که شخصیت‌های ماندگار و صحنه‌های مبارزه درجه یکی را به تصویر می‌کشد. نه‌تنها این بازی یک هدیه بی‌نظیر برای طرفداران جهان جادو است، بلکه به عنوان یک بازی مستقل، پایه‌های قوی و خوبی دارد. طوری که حتی افرادی که طرفدار سری هری پاتر نیستند نیز از تجربه آن لذت خواهند برد.

رسانه PlayStation Lifestyle

نمره:‌ ۹۰

عنوان Hogwarts Legacy همان بازی خاصی است که طرفداران جهان هری پاتر بعد از خواندن یا دیدن اولین داستان، آرزوی آن را داشتند. این بازی شما را در نقش یک دانش‌آموز از مدرسه هاگوارتز می‌گذارد تا خود همه چیز را کشف کنید و از جهان جادو لذت ببرید. اما شاید مشکل بازی آنجا باشد که شما حین تجربه آن، بیشتر حس مهمان بودن می‌کنید (اشاره به برخی دسترسی‌های کم در جهان بازی).

رسانه Game Rant

نمره: ۹۰

استودیو آوالانچ قدم بسیار بزرگی را با بازی Hogwarts Legacy برداشته است؛ طوری که هم یک بازی خاص برای طرفداران هری پاتر ساخته، و هم اینکه یک پایه و اساس خوب، برای ساخت بازی‌های ویدیویی بیشتر در جهان جادو را بنا کرده است. عنوان Hogwarts Legacy به خوبی به هیجان طرفداران پاسخ می‌دهد و از طرفی می‌توان گفت که بهترین اثر عرضه شده در جهان هری پاتر، بعد از انتشار کتاب‌ها و فیلم‌ها است.

رسانه Games Radar

نمره: ۷۰

این بازی برای استودیو آوالانچ حکم قدم اول را دارد، اما سازندگان سعی کرده‌اند تا با این قدم، همه چیز را یکجا انجام بدهند! این یعنی بین جهان بزرگ و سبک اکشن نقش‌آفرینی شلوغ، روایت جذاب داستان و شخصیت‌پردازی کاراکترهای گم می‌شود. این در حالی است که این بازی، زمینه را به خوبی برای یک دنباله جذاب، فراهم می‌کند.

طبق نمرات بازی Hogwarts Legacy و خلاصه نقدهایی که منتشر شده، به نظر می‌رسد که این عنوان جدید پتانسیل‌های بسیاری را برای ساخت یک اثر دنباله فراهم کرده است. این یعنی سازندگان می‌توانند با این پایه قوی، عناوین بیشتری را در جهان جادو بسازند که حتی موفق‌تر از عنوان فعلی خواهند بود. با این وجود، جهان فوق گسترده و شلوغ بازی، به عنوان یکی از نقاط ضعف آن در نظر گرفته شده است.

بازی Hogwarts Legacy امروز برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا