پیوند اکانت های بازی Hogwarts Legacy امکان پذیر شد

حساب‌هایتان را پیوند بزنید و جایزه ببرید

پیوند اکانت های بازی Hogwarts Legacy امکان پذیر شد گلناز کیانی ۰ ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
بازی Hogwarts Legacy

ویژگی جدیدی برای اکانت های بازی Hogwarts Legacy تعریف شده که طبق آن طرفداران هری پاتر می توانند با پیوند دادن حساب‌های WB Games خود به بازی Hogwarts Legacy تصمیمات مهمی را در این بازی حتی قبل از راه اندازی آن بگیرند.

به تازگی بازی میراث هاگوارتز به کاربران این امکان را داده است تا حساب‌های WB Games خود را به Harry Potter Fan Club خود پیوند دهند تا بتوانند تصمیمات کلیدی و اصلی بازی را قبل از دسترسی به نسخه کامل آن بگیرند. مانند اینکه بازیکنان در کدام یک از دسته بندی‌های هاگوارتز قرار می‌گیرند و یا اینکه کدام یک از چوبدستی‌های مغازه گریک الیواندر (Garrick Ollivander) را می‌توانند خریداری کنند. میراث هاگوارتز قرار است در تاریخ ۱۰ فوریه  ۲۰۲۳ (۲۱ بهمن ماه) راه اندازی شود، بنابراین این پیوند حساب‌ها طرفداران هری پاتر را از قبل برای راه اندازی کامل بازی آماده کند.

طرفداران میراث هاگوارتز که علاقه‌مند به پیوند دادن حساب‌های خود و استفاده از این ویژگی جدید هستند، برای شروع باید حساب باشگاه طرفداران هری پاتر خود را در سایت wizardingworld بسازند. هنگامی که این حساب ساخته شد از کاربران خواسته می‌شود تا در مراسم مجازی این سایت شرکت کنند تا چوب دستی خود را دریافت کنند و همچنین با استفاده از کلاه مرتب سازی سخنگو دسته بندی هاگوارتز مخصوص به خود را پیدا کنند. آنها یک کد هشت رقمی دریافت خواهند کرد که می‌توانند از آن در وب سایت Games WB برای پیوند دادن حساب های خود استفاده کنند. به این صورت وقتی که کاربران در ۱۰ فوریه به بازی میراث هاگوارتز دسترسی پیدا می‌کنند اطلاعات مربوط به چوب دستی و دسته بندی آنها از همان ابتدا آماده است.

البته، طرفداران هری پاتر این انتخاب را دارند که حساب‌های خود را کاملاً بدون پیوند رها کنند و از ابتدا شروع کنند. مراسم کلاه مرتب سازی را طی کنند و چوب دستی خود را تهیه کنند. با این حال، کسانی که تصمیم می‌گیرند حساب‌های خود را زودتر از موعد به هم پیوند دهند، به خاطر تلاش‌هایشان پاداش می‌گیرند. با ماسک جمجمه منقاردار و روپوش مدرسه مخصوص که می‌توانند با آن شخصیت خود در بازی را شخصی‌سازی کنند. یک تصویر زمینه اختصاصی نیز به آن‌ها هدیه داده می‌شود.

پیوند دادن حساب بازی میراث هاگوارتز تنها یکی از راه‌هایی است که بازیکنان می‌توانند قبل از انتشار رسمی به بازی دسترسی داشته باشند. برخی از طرفداران هری پاتر در واقع این فرصت را خواهند داشت تا بازی را چند روز قبل از تاریخ انتشار آن بازی کنند. کسانی که نسخه لوکس دیجیتال میراث هاگوارتز را پیش ‌خرید کنند، به مدت ۷۲ ساعت زودتر به بازی دسترسی خواهند داشت و عملاً به جای ۱۰ فوریه، در ۷ فوریه به بازی دسترسی کامل خواهند داشت.

پیش‌سفارش نسخه لوکس دیجیتال بازی Hogwarts Legacy یکی از راه‌های دسترسی زودهنگام علاقه‌مندان هری پاتر به بازی محبوبشان است، اما اگر موفق به دریافت نسخه کالکتورز ادیشن (Collector’s Edition) شوند، می‌توانند به زودی نیز دسترسی به نسخه کامل را داشته باشند. نسخه کالکتورز ادیشن میراث هاگوارتز تقریباً بلافاصله فروخته شد، و بنابراین هرکسی که می‌خواهد آن را تهیه کند، احتمالاً باید هزینه‌های گزافی را بپردازد!

بازی میراث هاگوارتز هم اکنون در حال توسعه است و در تاریخ ۱۰ فوریه برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس همراه با نسخه نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

نظر شما درباره میراث هاگوارتز چیست؟ آیا شما هم قصد لینک کردن حساب‌هایتان را دارید و از ویژگی جدید اکانت های بازی Hogwarts Legacy بهره خواهید برد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا