نسخه‌های اولیه بازی Hogwarts Legacy در بازار در حال پخش است

توزیع توسط خرده فروش‌ها

نسخه‌های اولیه بازی Hogwarts Legacy در بازار در حال پخش است

ظاهرا نسخه‌های اولیه بازی Hogwarts Legacy به دست بعضی کاربران رسیده است. در همین راستا یکی از چنل‌های طرفداری، کامنت‌ها را برای جلوگیری از اسپویل قفل می‌کند.

هنوز مدتی تا انتشار رسمی بازی Hogwarts Legacy فاصله داریم. اما ظاهرا نسخه‌های اولیه بازی Hogwarts Legacy توسط خرده فروش‌ها در بازار در حال پخش است. به همین دلیل فن پیج‌های مختلف سعی می‌کنند تا با روش‌های مختلف، مخاطبان خود را از خطر اسپویل، دور نگه دارند.

بازی Hogwarts Legacy حسابی در فضای مجازی مورد بحث قرار گرفته است. اما برخی از این بحث‌ها، چندان به نفع بازی نیستند. جدیدترین اثر استودیوی آوالانچ سافتور (Avalanche Software) از زمانی که معرفی شد، به دلیل تفاوت در تاریخ انتشارهای پلتفرم‌های مختلف، خشم بازیکنان را برانگیخت. در ادامه فروم ResetEra به دنبال موضع گیری‌های ترنس‌ هراسانه‌ی جی. کی. رولینگ (J.K Rowling) نویسنده هری پاتر، تمام بحث‌های مربوط به بازی Hogwarts Legacy را قفل کرد. حالا هم انتشار زودهنگام نسخه‌های اولیه بازی Hogwarts Legacy در بازار، می‌تواند باعث لو رفتن داستان بازی شود.

حواستان به اسپویل‌های بازی Hogwarts Legacy باشد

این خبر توسط صفحه‌ی Hogwarts Legacy World در توییتر منتشر شد که یک صفحه‌ی طرفدارای از این بازی برای انتشار اخبار و اطلاعات جدید مربوط به آن است. این صفحه این‌طور بیان می‌کند که به دنبال انتشار نسخه‌های اولیه بازی Hogwarts Legacy در بازار، اطلاعاتی از این بازی در حال لو رفتن است. در همین راستا، این حساب کامنت‌ها را تا زمان انتشار رسمی بازی، قفل می‌کند. آن‌ها در ادامه پیشنهاد می‌کنند که طرفداران برای جلوگیری از اسپویل می‌توانند حساب‌های خود را خصوصی کنند و کلمه‌ی “Hogwarts Legacy” را در حالت سکوت قرار دهند.

بازی Hogwarts Legacy با درز اطلاعات غریبه نیست. سال گذشته اطلاعاتی در مورد شورش احتمالی گابلین‌ها پیدا شد که در نتیجه‌ی آن، شاهد انتقادهایی به بازی در زمینه‌ی کلیشه‌های یهودی ستیز بودیم. از طرفی سازندگان این بازی سعی کردند تا خودشان را از جی. کی رولینگ جدا کنند و میزبان هر نوع مخاطبی در بازی خود باشند. قطعا جدا کردن بازی‌های هری پاتر از نویسنده‌ی اصلی، تصمیم خوبی برای ادامه‌ی این سری خواهد بود.

نسخه‌های اولیه بازی Hogwarts Legacy در حالی منتشر شدند که هنوز دو هفته تا عرضه رسمی بازی، فاصله داریم. البته کاربران کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان باید بیشتر صبر کنند. چرا که نسخه‌های نسل قبلی به دلیل ارائه‌ی بهترین تجربه‌ی ممکن، با تاخیر مواجه شدند.

بازی Hogwarts Legacy در تاریخ 10 فوریه (21 بهمن) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سریز X منتشر می‌شود. نسخه‌ی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان هم برای عرضه در تاریخ 4 آوریل (15 فروردین 1402) و نسخه‌ی نینتندو سوییچ برای عرضه در تاریخ 25 جولای (3 مرداد 1402) برنامه‌‌ریزی شده‌ است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا