دنباله بازی Hogwarts Legacy در راه است؟

توسعه یک پروژه AAA توسط آوالانچ سافتور

دنباله بازی Hogwarts Legacy در راه است؟ حمید توحیدلو ۱ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
دنباله بازی Hogwarts Legacy

با توجه به فرصت شغلی جدید آوالانچ سافتور، به نظر می‌رسد که این استودیو روی توسعه دنباله بازی Hogwarts Legacy فعالیت می‌کند.

اینکه هاگوارتز لگسی یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های سال جاری به شمار می‌رود، برهیچکس پوشیده و پنهان نیست. این بازی اکشن و نقش آفرینی که توسط استودیو آوالانچ سافتور ساخته شده، در عرض دو هفته از زمان انتشار خود به فروش ۱۲ میلیون نسخه‌ای در سراسر جهان دست یافت که فراتر از پیش‌بینی‌ها بوده است.

در حالی که هواداران هری پاتر همچنان مشغول تجربه هاگوارتز لگسی هستند، به نظر می‌رسد که استودیوی آوالانچ سافتور در سکوت خبری روی ساخت یک پروژه AAA معرفی نشده فعالیت می‌کند. ماجرا از این قرار است که آوالانچ سافتور به تازگی یک آگهی استخدام جدید در وبسایت شرکت برادران وارنر منتشر کرد که در آن از یک مهندس نرم‌افزار دعوت به عمل آورده شده است.

در توضیحات این فرصت شغلی نوشته شده که فرد متقضی روی ساخت یک بازی جدید AAA معرفی نشده که توسط تیم سازنده هاگوارتز لگسی در دست توسعه قرار دارد، مشغول به کار خواهد شد. البته، گفتنی است که طولی نکشید استودیو آوالانچ سافتور متن این آگهی را ویرایش و عبارت فعالیت روی یک پروژه AAA معرفی نشده را از آن حذف کرد.

در پی انتشار اینت آگهی شغلی، بسیاری از هواداران بر این باور هستند که تیم سازنده روند ساخت دنباله بازی Hogwarts Legacy را آغاز کرده است. هرچند، گروهی با این نظر مخالف هستند. به گفته این افراد، در حال حاضر حدود سه ماه از عرضه بازی گذشته و شروع روند ساخت یک دنباله در این برهه زمانی کمی زود است.

با همه این‌ها، به لطف عملکرد خیره‌کننده هاگوارتز لگسی، چندان دور از انتظار نیست که شرکت برادران وارنر به ساخت دنباله این مجموعه لگسی چراغ سبز نشان دهد. در همین حین، بسیاری از هواداران امیدوار هستند که تیم سازنده در آینده یک بسته الحاقی جدید برای بازی منتشر کند.

لازم به ذکر است که بازی تحسین‌شده هاگوارتز لگسی در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا