1%
  • 0/10

روند ساخت بازی Hogwarts Legacy 2 احتمالا آغاز شده است

تکمیل نیرو

روند ساخت بازی Hogwarts Legacy 2 احتمالا آغاز شده است ۰ ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Hogwarts Legacy 2

شواهد امر گویای این موضوع است که استودیوی آوالانچ سافتور مشغول ساخت بازی Hogwarts Legacy 2 است.

بدون هیچ شک و تردیدی، هاگوارتز لگسی یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های سال جاری به شمار می‌رود که به واسطه گیم پلی جذاب و روایت داستان درگیرکننده، از همان ابتدا تحسین منتقدها را برانگیخت و از نظر تجاری نیز فراتر از انتظارها ظاهر شد؛ به طوری که فروش آن در دو هفته نخست به بیش از  ۱۲ میلیون نسخه رسید.

با توجه به این دستاوردها، ساخت دنباله هاگوارتز لگسی چندان دور از انتظار نیست. در همین راستا، به نظر می‌رسد که استودیوی آوالانچ سافتور در سکوت خبری روی ساخت یک پروژه AAA معرفی نشده فعالیت می‌کند که به احتمال زیاد، بازی بعدی هری پاتر خواهد بود.

ماجرا از این قرار است که آوالانچ سافتور به تازگی یک آگهی استخدام جدید در وبسایت شرکت برادران وارنر منتشر کرد که در آن از توسعه‌دهندگان برای فعالیت در شعبه سالت لیک در ایالت یوتا دعوت به عمل آورده شده است. گفتنی است که این استودیو در آگهی استخدام خود به صراحت نامی از هاگوارتز لگسی به میان نزده و جزئیاتی از پروژه بعدی آن‌ها به طور رسمی در دسترس نیست.

بسیاری از هواداران بر این باور هستند که تیم سازنده روند ساخت بازی Hogwarts Legacy 2 را آغاز کرده است. هرچند، گروهی با این نظر مخالف هستند. به گفته این افراد، در حال حاضر کمتر از یک سال از عرضه بازی گذشته و شروع روند ساخت یک دنباله در این برهه زمانی کمی زود است.

با این وجود، به لطف عملکرد تحسین‌آمیز هاگوارتز لگسی، منطقی است که شرکت برادران وارنر به ساخت دنباله این مجموعه چراغ سبز نشان دهد. در همین حین، بسیاری از هواداران امیدوار هستند که تیم سازنده در آینده یک بسته الحاقی جدید برای بازی منتشر کند.

لازم به ذکر است که هاگوارتز لگسی در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments