#مهسا_امینی

چه آیند‌ه‌ای در انتظار فرنچایز Hitman است؟

صحبت‌های مدیرعامل io interactive درباره موفقیت‌های نسخه اخیر و آینده این فرنچایز

چه آیند‌ه‌ای در انتظار فرنچایز Hitman است؟ مریم خواجوی ۰ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
فرنچایز Hitman

اخیرا مدیرعامل io interactive در مصاحبه‌ای ضمن اعلام موفقیت‌های آخرین عنوان فرنچایز هیتمن، Hitman 3، درباره تصمیمات این کمپانی برای آینده این سری صحبت کرد.

io interactive با نسخه Hitman 3 به سه‌گانه دنیای قتل و آدم‌کشی خاتمه داد. اما این سه‌گانه فقط بخشی از یک فرنچایز بزرگ‌تر است که بیش از دو دهه نسخه‌های مختلفی از آن توسط این کمپانی روانه بازار شده است. حال که io interactive اخیرا استودیوی جدیدی در بارسلونا ایجاد کرده است و در حال کار کردن بر روی نسخه جدیدی از بازی جیمز باند است، باعث می‌شود این سوال در ذهن طرفداران ایجاد شود که چه آینده‌ای در انتظار این فرنچایز است؟

طبق مصاحبه‌ی Hakan Abrak مدیرعامل io interactive، این کمپانی بعد از عرضه آخرین نسخه سه‌گانه، تا مدتی به فرنچایز Hitman استراحت می‌دهد. اما این به این معنا نیست که این مجموعه برای همیشه به پایان رسیده است. در واقع سازندگان ایده‌های جذابی برای ادامه داستان این بازی دارند؛ هر چند که ممکن است در روند آن تغییراتی ایجاد شود.  

ابراک در ادامه صحبت‌های خود از موفقیت‌های نسخه سوم بازی صحبت کرد و اعلام کرد که فروش این بازی 300 درصد بهتر از نسخه پیشین آن، Hitman 2 بوده است. این بازی ضمن اینکه در زمینه فروش دیجیتالی در زمان عرضه به خوبی عمل کرد، توانست نمرات خوبی از منتقدان به دست آورد و نظر طرفداران را به خود جلب کند.

با پروژه 007 و عنوان جدید از استودیوی تازه تاسیس شده این کمپانی( که در حال حاضر اطلاعاتی از آن در دسترس نیست)، به نظر می‌رسد که فعلا نسخه جدیدی برای مجموعه هیتمن در کار نباشد. هر چند که طرفداران این عنوان تا آن زمان بیکار نخواهند نشست و می‌توانند به تجربه بسته‌های الحاقی این عنوان بپردازند. هفت گناه کشنده که در حال حاضر اولین فصل آن به نام Season of Greed تا نهم مه در دسترس است و پس از آن دومین فصل آن شروع می‌شود، یکی از این DLCها است.

این بازی در حال حاضر در پلتفرم‌های اصلی PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و رایانه‌های شخصی موجود است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا