آیا اولین دی‌ال‌سی Hitman 3 در راه است؟

IO Interactive دست از سر مامور ۴۷ بر نمی‌دارد!

Hitman 3

به نظر می‌رسد که کار IO Interactive هنوز با بازی Hitman 3 تمام نشده و آن‌ها قصد دارند تا یک DLC برای این بازی عرضه کنند. با سرگرمی و ادامه‌ی این خبر همراه باشید.

هم اکنون سه‌گانه‌ی Hitman تمام شده و کار روی ساخت بازی James Bond (که به احتمال زیاد مثل هیتمن یک سه‌گانه خواهد بود) آغاز گردیده، اما سازنده‌ی بازی یعنی IO Interactive هنوز نمی‌خواهد دست از سر مامور ۴۷ بردارد. آقای Forest Swartout که سمت تهیه‌کنندگی اجرایی این بازی را بر عهده دارد، در مصاحبه‌ای اعلام کرده که یک DLC برای بازی هیتمن ۳ در راه است ولی هنوز مشخص نیست که قرار است در چه فرمی عرضه شود.

او گفت:

ما قطعا برنامه‌هایی باری عرضه‌ی دی‌ال‌سی داریم، اما هنوز مشخص نکردیم که قرار است چگونه باشد. به احتمال زیاد ما به دنبال مپ‌های جدید مثل مپ Bank و Island نخواهیم بود.

ما در وهله‌ی اول، دنبال مپ‌های موجود در بازی و Reimagine (تصور دوباره)‌ این مپ‌ها هستیم. ما همچنین می‌توانیم از تمام سه‌گانه استفاده کنیم، مپ‌هایی مثل هیتمن ۲۰۱۶ و هیتمن ۲ را در اختیار داریم و می‌توانیم از این لوکیشن‌ها برای دی‌ال‌سی استفاده کنیم.

او همچنین اعلام کرد که مامور ۴۷ را به زودی بر می‌گرداند (قاعدتا جای هیچ گونه تعجبی نیست) و همچنین گفت:

ما به شکل مداوم، روی هیتمن کار می‌کنیم و چشم به آینده دوختیم.

خب به نظر می‌رسد که IO Interactive قصد دارد که همچنان موتور هیتمن ۳ را اصطلاحا روشن بگذارد و فعلا بیخیال این بازی نشود. اگر بخواهم نظر شخصی خودم را بیان کنم باید عرض کنم که IO Interactive در واقع خلاقانه‌ترین و کامل‌ترین شبیه‌ساز ترور را عرضه کرده است و حسابی آبروی این فرنچایز پرطرفدار حدودا ۲۰ ساله را حفظ کرد. IO Interactive همچنین قبلا اعلام کرده بود که Elusive Targets باری دیگر برای Hitman 3 و با ایجاد چند تغییر باز خواهند گشت.

آیا شما هیتمن ۳ را بازی کرده‌اید؟ اگر پاسخ شما خیر است، می‌توانید لتس پلی Hitman 3 را از سرگرمی تماشا کنید،یا اینکه اگر پاسخ شما مثبت است، در قسمت کامنت‌ها برای ما بنویسید که از کدام مرحله‌ی این بازی بیشتر خوشتان آمده است و دل‌چسب‌ترین قتلی که در این بازی امجام داده‌اید کدام است. از اینکه نظر خود را با ما به اشتراک می‌گذارید، خوشحال می‌شویم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا