لتس پلی: بازی Hitman 3

تجربه‌ی یکی از محبوب‌ترین آثار مخفی‌کاری

۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ لتس پلی

در این قسمت از برنامه‌ی لتس پلی دانیال برای شما به تجربه‌ی حدود ۲۰ الی ۳۰ دقیقه‌ی ابتدایی بازی Hitman 3 می‌پردازد؛ اثری که بدون شک یکی از محبوب‌ترین و مورد انتظارترین آثار مخفی‌کاری سال ۲۰۲۱ به حساب می‌آید.

در حالی که با عرضه‌ی بازی هیتمن ۲ در سال ۲۰۱۸ میلادی یک بار دیگر بیشتر هیتمن بازها به این سری امیدوار شدند، استودیوی IO Interactive دست به کار شد تا هر چه سریع‌تر توسعه‌ی قسمت سوم هیتمن را در دستور کار خود قرار دهد.

بعد استقبال خوبی که از قسمت دوم به عمل آمد، و همچنین با حسب کارنامه‌ی استودیوی سازنده، می‌توان حدس زد که بازی هیتمن 3 هم بتواند موفقیت‌های نسخه‌ی قبلی را تکرار کند یا حتی آن را بهبود بخشد.

در این قسمت از برنامه‌ی لتس پلی به پای تجربه‌ی بازی Hitman 3 نشستیم تا چند دقیقه‌ی ابتدایی این بازی جذاب را تجربه کنیم. البته هیتمن بازها خوب می‌دانند که همیشه باید در ابتدای هر مرحله، چند دقیقه‌ای صرف آنالیز و پردازش طرح و نقشه کرد و به دلیل وجود همین ساختار در کنار محدودیت زمانی برنامه‌ی لتس پلی، به تماشای مرحله‌ی اول در لوکیشن دوبی، بسنده کردیم.

بازی Hitman 3 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری ایکس | اس، ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شاید جالب باشد که بدانید برای اولین بار، مسئولیت نشر این بازی را هم خود استودیوی IO Interactive برعهده داشته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا