1%
  • 0/10

هیروکی توتوکی مدیرعامل پلی استیشن شد

البته به صورت موقت

هیروکی توتوکی مدیرعامل پلی استیشن شد ۰ ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
مدیرعامل پلی استیشن

هیروکی توتوکی، مدیر ارشد بخش مالی سونی از امروز به طور موقت به عنوان مدیرعامل جدید پلی استیشن در این شرکت فعالیت می‌کند.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که آقای جیم رایان بعد از ۳۰ سال فعالیت در بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی، سرانجام روز گذشته به طور رسمی بازنشسته شد و برای همیشه این کمپانی را ترک کرد. به دنبال این خداحافظی، هیروکی توتوکی به صورت موقت به ریاست پلی استیشن منصوب شد.

هیروکی توتوکی ضمن حفظ سمت قبلی خود به عنوان مدیر ارشد مالی بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی، از امروز به صورت موقت رهبری PlayStation را به دست می‌گیرد. گفته شده تا زمانی که فرد مناسب به عنوان جایگزین جیم رایان انتخاب شود، او به عنوان مدیرعامل پلی استیشن به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

شرکت سونی در این زمینه توضیح می‌دهد:

آقای توتوکی از نزدیک به رئیس و مدیرعامل شرکت سونی، کنیچیرو یوشیدا و تیم مدیریت بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی برای برنامه‌ریزی فصل آینده پلی استیشن همکاری می‌کند.

بهتر است بدانید که هیروکی توتوکی پیش‌تر در کنفرانس‌های سونی اعلام کرده بود که استراتژی او، بهبود حاشیه سود بازی‌ها است و به شخصه تمایل دارد که بازی‌های فرست پارتی پلی استیشن را برای کامپیوتر منتشر کند. به همین خاطر، انتظار می‌رود که طی ماه‌ها و سال‌های آینده عناوین بیشتری از سونی به دست پی‌سی بازها برسد.

در همین حین، آقای جیم رایان نیز در آخرین صحبت‌های به عنوان ریاست بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی اعلام کرد که پلی استیشن 5 در مسیر خوبی قرار دارد و در آینده به عنوان بهترین کنسول تاریخ انتخاب خواهد شد. به گفته او، رهبری و هدایت برند پلی استیشن به دستان امنی سپرده شده و با توجه به تصاحب استودیوها و بازی‌های متنوع، این پلتفرم به روند رو به رشد خود ادامه خواهد داد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments