برگزیده
📣 پخش زنده زولا + مسابقات تک تیرانداز و قتل عام
1%
  • 0/10

پلی استیشن 5 موفق‌ترین کنسول تاریخ خواهد شد

اعتقاد جیم رایان

پلی استیشن 5 موفق‌ترین کنسول تاریخ خواهد شد ۰ ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ کنسول‌های بازی کپی لینک
موفق ترین کنسول تاریخ

طبق ادعای آقای جیم رایان، مدیر سابق بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی، پلی استیشن 5 در آینده به موفق ترین کنسول تاریخ تبدیل خواهد شد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که آقای جیم رایان بعد از ۳۰ سال فعالیت در بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی، سرانجام روزهای گذشته از این کمپانی برای همیشه بازنشسته و ریاست کمپانی به طور موقت به آقای هیروکی توتوکی سپرده شد.

در همین راستا، سونی بخشی از موفقیت‌های خود به خصوص دستاوردهای ارزشمند در نسل نهم را مدیون آقای جیم رایان بوده است؛ چرا که در زمان ریاست او، کنسول پلی استیشن 5 روانه بازار شد و تا به امروز از نظر فروش بهتر از رقیب خود یعنی ایکس باکس عمل کرده است.

در این میان، ساعاتی پیش آقای جیم رایان در آخرین صحبت‌های خود خاطرنشان کرد که موفقیت برند پلی استیشن همچنان ادامه خواهند داشت و رهبری آن به دستان امنی سپرده است. از طرفی، رایان مدعی است که با توجه به آغاز نسل و مسیر پیش‌رو، PS5 به موفق ترین کنسول تاریخ تبدیل خواهد شد.

جیم رایان در این زمینه می‌گوید:

من می‌توانم این را بگویم که در حال حاضر در اوج دوران فعالیت خود قرار داریم. پلی استیشن 5 در مسیر بسیار خوبی قرار دارد و در نهایت به موفق ترین کنسول تاریخ در میان توسعه‌دهندگان تبدیل خواهد شد. به نظر من، بازی‌ها و تجربه گیمینگی که هم‌اکنون به رهبری استودیوهای پلی استیشن در این کنسول ارائه می‌شود، بهترین نتیجه‌ای است که تاکنون با آن روبه‌رو شده‌ایم.

آقای جیم رایان در ادامه اظهارات خود با اشاره به تنوع زیاد بازی‌های با کیفیت در این کنسول، اعلام کرد که شرکت سونی به خوبی توانست از نسل هشتم به نسل نهم کوچ کند. به عقیده او، عملکرد سونی در ساخت و عرضه بازی‌های متنوع در طول نسل اختلاف زیادی نسبت به تمام دستاوردهای قبلی سونی دارد و با توجه به تصاحب استودیوهای بازی‌سازی، این روند با سرعت بیشتری ادامه خواهد داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments