محبوبیت بازی High on Life در حال حاضر از Minecraft هم بیشتر است

یک موفقیت غیرمنتظره و بسیار بزرگ

محبوبیت بازی High on Life

بازی High on Life ممکن است مورد توجه منتقدان قرار نگرفته باشد، اما ثابت شده که این عنوان در بین مشترکان سرویس ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) محبوبیت بسیار زیادی دارد. در حقیقت محبوبیت بازی High on Life در حال حاضر از بازی Minecraft هم بیشتر است.

این ساخته استودیوی Squanch Games تا به حال در سرویس ایکس‌باکس گیم پس چند رکورد را به نام خود ثبت کرده است، در حالی که موفق نشده تا نمره بالایی را از منتقدان دریافت کنند و امتیاز آن در وب‌سایت متاکریتیک (Metacritic) در حال حاضر ۶۸ است، البته لازم به ذکر است که این عنوان به طور گسترده برای نقد و بررسی در دسترس رسانه‌ها قرار نگرفته بود.

اگر که از طرفداران سریال انیمیشنی محبوب Rick and Morty هستید، با اطمینان می‌توان گفت که در بازی High on Life چیزهای زیادی برای لذت بردن پیدا خواهید کرد. این بازی اول‌شخص تیراندازی شامل دیالوگ‌های بی‌پایان و جذابی به سبک Rick and Morty است و از آن جایی که به نظر می‌رسد بازیکن‌ها امروزه دنبال تجربه بازی‌های متفاوت‌تری هستند،‌این اثر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

حالا این طور که توسط رسانه PCGamesN گزارش شده است، سطح محبوبیت بازی High on Life به شدت افزایش یافته است و این عنوان توانسته تا عناوینی مطرحی چون FIFA 22، Disney Dreamlight Valley، Halo Infinite و حتی بازی Minecraft را پشت سر بگذارد. با توجه به استقبال نه چندان خوب منتقدان از بازی، هیچ کس انتظار این حجم بالا از محبوبیت بازی High on Life را نداشت و تا به الان این اثر آمارهای شاهکار و تحسین‌برانگیزی را ثبت کرده است. بازی Minecraft یک لشگر بسیار بزرگ از طرفداران قدیمی را دارد، به علاوه بازی High on Life هم تنها اندکی پس از اضافه شدن بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga به سرویس ایکس‌باکس گیم پس اضافه شده است. با این حال، این رقبای قدرتمند به نوعی در تمام رقابت‌ها مغلوب بازی High on Life شدند.

در حالی این بازی High on Life موفق‌ترین عرضه در میان بازی‌های غیرانحصاری که توسط استودیوهای داخلی مایکروسافت برای ایکس‌باکس ساخته نشده‌اند را داشته است، این موضوع عدم وجود بازی‌های انحصاری برای ایکس‌باکس را برجسته‌تر می‌کند. دو بازی Halo Infinite و Forza Horizon 5 ممکن است جزو محبوب‌ترین بازی‌های سرویس گیم پس باشند، اما هر دوی آن‌ها در سال ۲۰۲۱ منتشر شده‌اند. فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس استودیوهای بازیسازی ایکس‌باکس (Xbox Game Studios) مدتی پیش اعتراف کرد که آن‌ها امسال برنامه سبکی برای بازی‌های انحصاری داشتند، اما منتظر سال ۲۰۲۳ هستند تا بازی‌های Redfall و Starfeld را عرضه کنند.

بازی High on Life به هیچ وجه بازی طولانی‌ای نیست، با این حال اگر می‌خواهید آن را تجربه کنید و برای طولانی مدت سرگرم شوید، نویسنده آن یعنی جاستین رویلند (Justin Roiland) مدتی پیش گفته است که در این عنوان چیزهای بسیار زیادی برای کشف کردن وجود دارند که می‌توانند بازیکن‌ها را برای ماه‌ها سرگرم کنند. این عنوان هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار دارد.

3 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا