#مهسا_امینی

بازی جدید هیدئو کوجیما Overdose نام دارد

انحصاری برای ایکس باکس؟

بازی جدید هیدئو کوجیما Overdose نام دارد سینا نظافت ۰ ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
بازی جدید هیدئو کوجیما Overdose

طبق اخبار منتشر شده بازی جدید هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) در سبک وحشت در دست توسعه است و Overdose نام دارد.

هیدئو کوجیما متولد سال ۱۹۶۳ نویسنده، تهیه کننده، کارگردان و طراح بنام و محبوب دنیای ویدیو گیم است که از آثار برجسته او می‌توان Metal Gear و Death Stranding را نام برد. او اکنون مدیریت استودیو کوجیما پروداکشنز (Kojima Production) را بر عهده دارد. اینطور که به نظر می‌رسد وی در جدیدترین پروژه خود سراغ عنوانی در سبک وحشت رفته است.

بر اساس گفته تام هندرسن (Tom Henderson) از وب سایت ترای هارد گایدز (Try Hard Guides) بازی جدید هیدئو کوجیما با نام Overdose در سبک وحشت در دست توسعه قرار دارد. هرچند که پس از انتشار این خبر در این وب سایت استودیو کوجیما پروداکشنز از هندرسن خواست تا این خبر را پاک کند. هندرسن مدعی است که اطلاعاتی از بازی برای او ارسال شده است، که در آن‌ها مارگارت کوالی (Margaret Qually) که پیش‌تر شاهد ایفای نقش او در بازی Death Stranding به عنوان Mama بودیم، در بازی Overdose حضور دارد. البته بازی جدید هیدئو کوجیما ربطی با Death Stranding ندارد.

با توجه به گفته‌های هندرسن، اطلاعاتی که به دست او رسیده کوالی را در لباسی آبی رنگ نشان می‌دهد که به سمت راهرویی تاریک قدم بر می‌دارد در حالی که یک چراغ قوه در دستش است؛ و تمامی این ها از یک نما سوم شخص نمایش داده می‌شود، البته ممکن است در نهایت شاهد عنوانی با دوربین اول شخص باشیم. در آخر این نمایش یک جامپ اسکر (Jump Scare) اتفاق می‌افتد که پس از آن عبارت GAME OVER نمایش داده می‌شود، در آخر هم شاهد نام استودیو کوجیما پروداکشنز (A Hideo Kojima Game) و نام بازی OVERDOSE هستیم.

با توجه به نزدیک بودن به رویداد Summer Game Fest Live امیدواریم که بازی جدید هیدئو کوجیما در آن رونمایی شود. البته شایعاتی به گوش رسیده که کوجیما مشغول ساخت عنوانی انحصاری برای ایکس یاکس (Xbox) است تا با آن قدرت تکنولوژی کلاود (Cloud) این کمپانی را به نمایش بگذارد. این امکان وجود دارد که Overdose همین عنوان باشد که یعنی نباید انتظار عرضه آن برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 را داشته باشیم. تا الان بر اساس مصاحبه نورمن ریداس (Norman Reedus) ساخت قسمت دوم Death Stranding تایید شده است. تام هندرسن منابع معتبری دارد پس باید منتظر ماند و دید برنامه هیدئو کوجیما برای آینده چیست.

به نظر شما در رویداد‌های پیش رو شاهد معرفی Overdose خواهیم بود؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا