#مهسا_امینی

هنری کویل، بازیگر نقش سوپرمن، از حضور در MCU می‌گوید

از دی‌سی به مارول!

بازیگر نقش سوپرمن

هنری کویل بازیگر نقش سوپر من و گرالت ریویایی به تازگی اعلام کرده است که علاقه دارد تا به دنیای سینمایی مارول آمده و نقش یکی از شخصیت‌های محبوب به نام کاپیتان بریتانیا را بازی کند. کویل در رابطه با علاقه خود نسبت به حضور در دنیای سینمایی مارول این گونه عنوان کرد که او نمی‌تواند یکی از شخصیت‌هایی که هم اکنون در این جهان حضور دارند را انتخاب کند زیرا هر یک از هنرمندانی که نقش ابرقهرمانان MCU را ایفا می‌کنند، کار خود را به نحو احسنت انجام داده و بدون شک هیچ کسی نمی‌تواند جایگزین آن‌ها باشد. 

در همین راستا او یکی از شخصیت‌هایی را انتخاب می‌کند که هنوز پا به دنیای سینمایی مارول نزاشته است. کاپیتان بریتانیا شخصیت منتخب هنری کویل یکی از شخصیت‌های قوی کتاب‌های کامیک است که بنا به گفته کویل اگر او نیز با ظاهر مدرن شده‌ای مانند کاپیتان آمریکا در آثار دنیای سینمایی مارول حضور پیدا کند به طور حتم باعث خلق یک شاهکار خواهد شد، همانطور که این اتفاق برای استیو راجرز رخ داد. 

با این حال هیچ صحبتی تا کنون به طور رسمی در رابطه با به سینما آوردن کاپیتان بریتانیا از سوی استودیو مارول نشده است و مشخص نیست که برنامه مارول برای آینده سینمایی این شخصیت چیست. اگر چه گفته می‌شود که ایستراگ‌هایی از این شخصیت در فیلم انتقام جویان پایان بازی قرار داده شده اما حتی اگر این استودیو کاپیتان بریتانیا را نیز به MCU بیاورد گزینه‌های بسیار زیادی در کنار کویل برای ایفای این نقش وجود خواهد داشت زیرا کویل اولین بازیگری نیست که علاقه‌مند است تا در این نقش حاضر شود. 

کاپیتان بریتانیا در کتاب‌های کامیک در کنار شوالیه سیاه برای ارتش بریتانیا کار کرده و از این سرزمین در برابر عوامل فوق طبیعی محافظت می‌کند. کویل خود نیز اهل بریتانیا بوده و عنوان کرده است که یکی از دلایلی که باعث علاقه او به این نقش شده است، انگلیسی بودن این شخصیت است و او دوست دارد تا نقش یک ابرقهرمان انگلیسی را بازی کند. 

نکته مثبت و جالب این امر این است که اکنون با حضور کیت هرینگتون در نقش شوالیه سیاه در فیلم جاودانگان جای امیدواری است که استودیو مارول در آینده کاپیتان بریتانیا را نیز به پرده نقره‌ای سینما دعوت کند. با این حال در گذشته با توجه به آنچه که در سریال ?…What If   پس از آنکه پگی کارتر سرم ابرسرباز را دریافت کرد به کاپیتان کارتر تبدیل شد و می‌توان گفت شخصیت جدید کمی به کاپیتان بریتانیا شباهت داشت. اگرچه این موضوع در یکی از دنیاهای موازی اتفاق افتاد اما ممکن است که استودیو مارول در فازهای بعدی آینده کاپیتان بریتانیا و کاپیتان کارتر را به نحوی با یکدیگر ادغام کند.  

 


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا