#مهسا_امینی

هنری کویل همچنان به ایفای نقش سوپرمن طی سال‌های آینده امیدوار است

ایفای نقش سوپرمن باعث تغییر در زندگی این بازیگر بریتانیایی شد

نقش سوپرمن

هنری کویل بازیگر بریتانیایی در مصاحبه‌ی اخیر خود ابراز امیدواری کرد بتواند نقش سوپرمن را طی سال‌های آینده در دنیای سینمایی دی‌سی ایفا کند.

پس از شکست تجاری Justice League، استودیوی برادران وارنر برنامه‌ریزی‌های مربوط به دنیای سینمایی دی‌سی را به شکل گسترده‌ای تغییر داد و دیگر هیچ صحبتی از Man of Steel 2 به میان نیاورد، در حالی که این پروژه در سال ۲۰۱۴ میلادی مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذاشت. تغییر برنامه‌ها و همچنین عدم صحبت درباره‌ی آینده‌ی سوپرمن طی سال‌های اخیر این گمانه‌زنی را به وجود آورد که وارنر و دی‌سی فیلمز برنامه‌های متفاوتی برای کلارک کنت دارند؛ برنامه‌هایی که هنری کویل (Henry Cavill) جایی در آن‌ها ندارد. البته این بازیگر بریتانیایی هم طی سال‌های گذشته ساکت نماند و هر از چند گاهی تمایل خود را برای ایفای دوباره‌ی نقش سوپرمن نشان ‌داد.

هنری کویل چندی پیش در برنامه‌ی Actors on Actors محصول وب سایت Variety حضور پیدا کرد و به گفتگو درباره‌ی موضوعات مختلف پرداخت. او در بخشی از مصاحبه گفت به نقش‌آفرینی به عنوان سوپرمن در دنیای سینمایی دی‌سی افتخار می‌کند و امیدوار است طی سال‌های آینده فرصت انجام این کار را برای دفعات بیشتری به‌دست بیاورد:

من همیشه طرفدار سوپرمن بوده‌ام. وقتی شما چنین نقشی را ایفا می‌کنید، هویت آن شخصیت خارج از لوکیشن فیلمبرداری همراه شما است. وقتی با کودکان ملاقات می‌کنم، آن‌ها مرا به عنوان هنری کویل نمی‌شناسند، بلکه مرا به عنوان سوپرمن می‌بینند. همین مسئله هم مسئولیتی را بر دوش من می‌گذارد. از داشتن این مسئولیت بسیار خوشحال هستم و امید دارم طی سال‌های آینده همچنان بتوانم در نقش این شخصیت شگفت‌انگیز جلوی دوربین ظاهر شوم.

هنری کویل در ادامه‌ی صحبت‌های خود به تاثیرات ایفای نقش سوپرمن بر زندگی کاری و زندگی شخصی‌اش اشاره کرد:

زندگی من به خاطر پذیرش نقش سوپرمن به طور قابل‌توجهی تغییر کرد. این اتفاق باعث شد نقش‌های بیشتری به من پیشنهاد شود و بابت آن بسیار سپاسگزار هستم. سوپرمن چیزهای بسیاری به من یاد داد. او انسان بسیار خوب و مهربانی است. وقتی نقش آن را ایفا می‌کنی، نگاهی به درونت می‌اندازی و خطاب به خودت می‌گویی: «آیا من انسان خوبی هستم؟ آیا آنقدر خوب هستم که شایسته‌ی ایفای نقش سوپرمن باشم؟» سپس سعی می‌کنم آن ایراد را در خودم برطرف کنم.

حدودا سه هفته پیش وب سایت Heroic Hollywood با انتشار یک گزارشی مدعی شد استودیوی برادران وارنر در حال حاضر تمایلی برای ساخت Man of Steel 2 ندارد. ظاهرا مدیرانش فکر می‌کنند این پروژه از لحاظ تجاری شکست خواهد خورد. از همین رو، قصد دارند از سوپرمن به عنوان یک شخصیت مکمل در دیگر فیلم‌های دنیای سینمایی دی‌سی استفاده کنند. این موضوع فعلا مورد تایید قرار نگرفته است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا