1%
  • 0/10

تماشا کنید: نازی کشی هنری کویل در تریلر فیلم Ministry of Ungentlemanly Warfare

تماشا کنید: نازی کشی هنری کویل در تریلر فیلم Ministry of Ungentlemanly Warfare ۰ ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ تریلر (سینمایی) کپی لینک

استودیو لاینزگیت اخیراً تریلر فیلم Ministry of Ungentlemanly Warfare را منتشر کرده که دومین همکاری گای ریچی و هنری کویل محسوب می‌شود.

گای ریچی (Guy Ritchie) یکی از مشهورترین فیلمسازان بریتانیایی است که در هالیوود فعالیت داشته و از آثار شاخصش می‌توان به دوگانه Sherlock Holmes و Aladdin اشاره کرد. او برای جدیدترین فیلم خود به سراغ کتاب Churchill’s Secret Warriors رفت و تصمیم گرفت آن را به اثری سینمایی تبدیل کند؛ کتابی که بر اساس واقعیت بوده و نحوه تشکیل سازمان اجرایی عملیات ویژه در خلال جنگ جهانی دوم را شرح می‌دهد.

فیلم جدید گای ریچی، Ministry of Ungentlemanly Warfare نام داشته و نباید آن را اثری تاریخی دانست؛ زیرا فیلمساز بریتانیایی کتاب Churchill’s Secret Warriors را با المان‌های طنز ترکیب کرده و بخش‌هایی از داستان را تغییر داده است. در ضمن، بد نیست بدانید یکی از اعضای تیم نویسندگی آرش عامل (Arash Amel) نام دارد.

استودیو لاینزگیت ساعاتی قبل تریلر فیلم Ministry of Ungentlemanly Warfare را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و با معرفی شخصیت گاس مارچ فیلیپس آغاز می‌شود. در شرایطی که همه چیز به نفع آلمازی نازی پیش می‌رود، گاس ماموریت می‌یابد زیردریایی‌های آلمان در اقیانوس اطلس شمالی را منهدم کند. تریلر در ادامه به معرفی افرادی می‌پردازد که گاس برای ماموریت خود در نظر دارد.

وزارت جنگ ناجوانمردانه بازیگران مشهوری را در خود جای داده است. نقش اصلی را هنری کویل (Henry Cavill) ایفا می‌کند که پیش از این در The Man from U.N.C.L.E با گای ریچی همکاری کرده بود. از دیگر نام‌های حاضر در فیلم می‌توان به ایزا گونزالز (Eiza González)، آلن ریچسون (Alan Ritchson)، هنری گلدینگ (Henry Golding) و هیرو فاینز تیفین (Hero Fiennes Tiffin) اشاره کرد.

فیلم Ministry of Ungentlemanly Warfare قرار است از تاریخ ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۹ آوریل) به سینماها بیاید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments