#مهسا_امینی

هنری کویل احتمالا ستاره‌ی فیلم بعدی کارگردان جان ویک خواهد بود

ریبوت فیلم Highlander حرف‌هایی برای گفتن دارد

فیلم بعدی کارگردان جان ویک

شواهد امر گویای آن است که هنری کویل در حال گفت‌وگو برای حضور در ریبوت Highlander که با نام کوه‌نشین شناخته می‌شود، فیلم بعدی کارگردان جان ویک است. کارگردانی این اثر بر عهده‌ی چاد استاهلسکی، کارگردان سه نسخه‌ی جان ویک و نسخه‌ی چهارم آن که در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود، است.

فیلم کوه‌نشین اثر سال ۱۹۸۶، داستان مردی به نام  کانر مکلود که در کوه‌های اسکاتلند در قرن شانزدهم میلادی به دنیا آمده را روایت می‌کند. مکلود پس از جان سالم به در بردن از یک زخم کشنده، با مردی آشنا می‌شود که به او توضیح می‌دهد که آن‌ها به یک گروه جاودان از مبارزان تعلق دارند. مبارزانی شکست‌ناپذیر که پیر نمی‌شوند و تنها در صورتی می‌میرند که سرشان از بدنشان جدا شود؛ در این صورت قدرت آن‌ها به مبارز دیگر منتقل می‌شود.

علی‌رغم نقدهای مختلفی که این فیلم دریافت کرد، کوه‌نشین به یک اثر کلاسیک ماندگار تبدیل شد که الهام بخش آثاری همچون اسپین-آف‌ها، کتاب‌ها و کمیک‌های زیادی در نسل‌های بعدی بود. حال مدتی پس از خبر توسعه‌ی فیلم کوه‌نشین با بودجه‌ی قابل‌توجه توسط استاهلسکی، به نظر می‌رسد که مکلود ستاره‌ی خود را پیدا کرده است.

بر اساس اخبار منتشرشده،‌ کویل در حال صحبت برای ایفای نقش یکی از شخصیت‌های کلیدی در ریبوت فیلم کوه‌نشین است. کویل شخصا در صفحه‌ی اینستاگرام خود این خبر را تایید و از هیجان خود برای حضور در این پروژه صحبت کرد. 

هنری کویل با بازی در آثاری همچون سوپرمن، The Witcher ، Mission: Impossible–Fallout و انولا هولمز، شایستگی خود را در گذشته ثابت کرده است. کویل همچنین با الهام از تام کروز، شهرت زیادی در انجام بخش زیادی در انجام کارهای بدلکاری خود دارد.

در حالی که خیلی‌ها عقیده دارند که ریبورت اثر کلاسیک کوه‌نشین یک فیلم خواهد بود، بنا به گفته‌های استاهلسکی احتمال تبدیل آن به یک سریال وجود دارد؛ به این ترتیب وی فرصت بیش‌تری برای گشت‌وگذار در این داستان اسطوره‌ای خواهد داشت. در نهایت با توجه به شواهد موجود، بعید نیست اکر عکس هنری کویل را روی پوستر ریبوت کوه‌نشین مشاهده کنیم. ناگفته نماند که حضور این بازیگر در فصل دوم The Witcher و انولا هولمز ۲ تایید شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا