برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

هوادارهای Helldivers 2 دست از انتقاد برداشتند

بعد از عقب‌نشینی سونی

هوادارهای Helldivers 2 دست از انتقاد برداشتند ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
انتقاد Helldivers 2

گزارش‌ها نشان می‌دهد که بعد از عقب‌نشینی سونی از تصمیم خود، هوادارهای بازی Helldivers 2 نیز دست از انتقاد و اعتراض برداشته‌اند.

سیاست جدید سونی در خصوص اجبار بازیکن‌های هل‌دایورز ۲ به اتصال به پلی استیشن نتورک حسابی حاشیه‌ساز شده بود و بعد از ثبت صدها هزار نقد منفی، درخواست‌های متعدد بازگشت وجه (ریفاند) و توقف فروش بازی در بیش از صدها کشور مختلف، سرانجام بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی از تصمیم خود صرف نظر کرد.

در واقع، شرکت سونی مدتی پیش در پیامی خاطرنشان کرد که بازخوردهای بازیکن‌ها را دریافت کرده و به آن‌ها احترام می‌گذارد. بر این اساس، دیگر نیازی به اتصال اجباری به شبکه پلی استیشن نیست و بازیکن‌های استیم طبق روال گذشته می‌توانند هل‌دایورز ۲ را تجربه کنند.

در پی این عقب‌نشینی، ظاهرا بازیکن‌های Helldivers 2 در استیم نیز دست از انتقاد و اعتراض برداشتند. گزارش‌ها نشان می‌دهد بازخوردهای ثبت شده از سوی بازیکن‌ها طی چند ساعت اخیر تماما مثبت بوده و این عنوان دوباره به یکی از محبوب‌ترین عناوین حال حاضر استیم تبدیل شده است. بسیاری از کاربرها در بازخوردهای خود از عقب‌نشینی سونی ابراز خوشحالی کرده‌اند.

دقت داشته باشید که بعد از اعلام سیاست جدید سونی، برچسب امتیازهای اخیر Helldivers 2 در فروشگاه استیم به “مختلط” (Mixed) تغییر کرد. با این حال، بعد از لغو این رویکرد و ثبت امتیازهای تازه، روند بازخوردهای بازی رو به مثبت بوده و انتظار می‌رود که در آینده نزدیک بار دیگر شاهد عبارت “مثبت” (Positive) در بخش امتیازات اخیر بازی باشیم.

لازم به ذکر است بازی پرطرفدار هل‌دایورز ۲ در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. طبق آخرین گزارش‌ها، ممکن است که این بازی در آینده نه چندان برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments