برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ماد جدید Helldivers 2 محتویات جنگ ستارگان را به بازی اضافه می‌کند

مادی که هنوز در حال ساخت قرار دارد

ماد جدید Helldivers 2 محتویات جنگ ستارگان را به بازی اضافه می‌کند ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ماد جدید Helldivers 2

ماد جدید Helldivers 2 قرار است محتویات جنگ ستارگان را که شامل تعدادی از شخصیت‌های مختلف آن می‌شود به بازی اضافه کند.

به دنبال استقبال فراوانی که پس از انتشار در ابتدای سال جاری به دست آورد، بازی Helldivers 2 به دلیل تصمیم سونی مبنی بر داشتن یک اکانت پلی استیشن نتورک متصل به استیم برای تجربه آن روی پلتفرم شرکت ولو (Valve) با جنجال‌های گسترده‌ای مواجه شد.

در حالی که سیل واکنش منفی و نمرات پایین مخاطبین به بازی سرانجام سبب شد تا سونی از تصمیم خود عقب‌نشینی کند اما پلیرها هنوز از عواقب این تصمیم که سبب شده تا بازی در برخی از مناطق از لیست فروشگاه‌ها حذف شود رنج می‌برند. با این حال ماد جدید Helldivers 2 که محتویات مربوط به جنگ ستارگان را به بازی اضافه می‌کند در این میان توجه بسیاری را به سوی خود جلب کرده است.

یوتیوبری به نام ToastedShoes با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق اظهار داشت ماد جدید Helldivers 2 سبب می‌شود بازی در جوانب مختلفی از جمله شخصیت قابل بازی و دشمنانی که در مقابل پلیر قرار می‌گیرند، شکل و شمایل جنگ ستارگان را به خود بگیرد. بر این اساس، پلیر می‌تواند جنگ‌های کلونی این مجموعه را در قالب بازی‌های ویدئویی تجربه کند.

این ماد کاراکترهایی چون شخصیت Captain Rex، شخصیت Commander Cody و شخصیت Hunter را به همراه دشمنانی چون B1 Droid، دشمن B2 Droid و Droideka را به این بازی کوآپ آنلاین اضافه می‌کند. در ادامه کاربر ToastedShoes یک ویدئوی 25 دقیقه‌ای را به اشتراک گذاشت که گیم‌پلی بازی را با ماد جنگ ستارگان به تصویر می‌کشد.

به گفته ToastedShoes، تیم آن‌ها هنوز مشغول کار روی این ماد بوده و به همین دلیل تاکنون به صورت عمومی برای دانلود در دسترس قرار نگرفته است. ویدئوی به اشتراک گذاشته شده، تنها شخصیت‌های بازی را با اسکین شخصیت‌های جنگ ستارگان به نمایش گذاشته و سایر آیتم‌های بازی به مانند سلاح‌ها هم‌چنان همان ظاهر اصلی خود را دارند. با توجه به اینکه کار روی این ماد هم‌چنان ادامه دارد انتظار می‌رود جزئیات بیشتری نیز طی روزهای آینده به آن اضافه شود.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments