برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

عذرخواهی سازنده Helldivers 2 از بازیکن‌ها به خاطر اتصال به پلی استیشن نتورک

تلاش برای جبران

عذرخواهی سازنده Helldivers 2 از بازیکن‌ها به خاطر اتصال به پلی استیشن نتورک ۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
سازنده Helldivers 2

جان پیلستد، مدیرعامل استودیو سازنده Helldivers 2 از بازیکن‌ها به خاطر الزام به اتصال به پلی استیشن نتورک عذرخواهی کرد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی رویکرد جدیدی را در قبال عناوین خود در استیم در نظر گرفته که در پی آن، بازیکن‌های هل‌دایوز ۲ از این پس برای تجربه بازی باید به شبکه پلی استیشن نتورک متصل شوند.

سونی مدعی است که این اقدام در راستای حفظ حریم شخصی، افزایش امنیت بازی‌های استودیوهای پلی استیشن و جلوگیری از تقلب بازیکن‌ها صورت می‌گیرد. با این حال، بعد از اتخاذ چنین رویکردی، موج شدیدی از اعتراض‌ها به راه افتاده و بازیکن‌ها با ثبت ده‌ها هزار بازخورد منفی، امتیاز این عنوان در شبکه استیم را کاهش داده‌اند.

حال در تازه‌ترین خبرها، جان پیلستد، مدیرعامل استودیوی اروهد گیم، در پیامی ضمن عذرخواهی از گیمرها، خاطرنشان کرد که این سیاست از سوی سونی اتخاذ شده و تیم سازنده نقشی در آن ندارد. از طرفی، او اعلام کرد که شاید دلیل موجهی برای این کار وجود داشته باشد.

مدیر ارشد استودیوی سازنده Helldivers 2 در این زمینه توضیح می‌دهد:

فکر می‌کنم دلیل موجهی برای این کار وجود داشته باشد. از همه شما بابت اتفاقی که پیش آمده عذرخواهی می‌کنم. امیدوار هستیم که بتوانیم آن را جبران کنیم یا اینکه با ارائه تجربه‌های عالی از بازی، بار دیگر اعتماد شما را به خود جلب کنیم. من فقط می‌خواهم بازی‌های فوق‌العاده‌ای بسازم.

طبق بیانیه بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی، بازیکن های جدید Helldivers 2 در شبکه استیم از تاریخ تاریخ ۶ ماه می سال جاری (۱۷ اردیبهشت ماه) برای تجربه بازی باید به شبکه پلی استیشن نتورک متصل شوند. بازیکنان فعلی نیز از تاریخ ۳۰ ماه می تا ۴ ژوئن پیش‌رو (۱۰ تا ۱۵ خرداد ماه) فرصت دارند که حساب استیم را به حساب شبکه PSN متصل کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments