احتمال انتشار بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در سال ۲۰۲۳

تیزر جدید تبلیغاتی ایکس باکس

احتمال انتشار بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در سال ۲۰۲۳ حمید توحیدلو ۲ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی

جدیدترین تیزر تبلیغاتی ایکس باکس گیم پس به انتشار بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در سال ۲۰۲۳ میلادی اشاره می‌کند.

شرکت مایکروسافت از ابتدای سال جاری میلادی تا به امروز سه بازی فرست پارتی ماینکرفت لجندز، Hi-Fi Rush و Redfall را برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس عرضه کرده و در ادامه سال جاری نیز بازی ریسینگ فورتزا موتور اسپورت و اثر مورد انتظار استارفیلد را تقدیم هواداران خود می‌کند.

به نظر می‌رسد که عناوین انحصاری ردموندی‌ها در سال ۲۰۲۳ میلادی به این آثار محدود نشده و جدا از آن‌ها، میزبان بازی Senua’s Saga: Hellblade 2، محصول جدید استودیوی نینجا تئوری نیز خواهیم بود.

به بیان دقیق‌تر، ساعاتی پیش شرکت مایکروسافت یک تیزر تبلیغاتی جدید از گیم پس منتشر کرد که در آن شاهد نمایش عناوین فرست پارتی و ترد پارتی این سرویس هستیم. نکته جالب اینجا است که فارغ از بازی هلبلید ۲، تمامی آثار حاضر در این ویدیو از جمله ردفال، ماینکرفت لجندز و استارفیلد مربوط به بازی‌های سال ۲۰۲۳ ایکس باکس هستند.

بر این اساس، گروهی از هواداران معتقد هستند که ردموندی‌ها به طور غیرمستقیم به انتشار بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در سال جاری میلادی اشاره کردند. این در حالی است که اثر مزبور هنوز هیچ تاریخ دقیق و حتی تقریبی برای عرضه ندارد و استودیوی نینجا تئوری از زمان معرفی بازی در مراسم گیم اواردز ۲۰۲۱ تا به امروز جزئیات چندان زیادی از این عنوان به اشتراک نگذاشته است.

لازم به ذکر است که مراسم شوکیس ایکس باکس راس ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه روز یک‌شنبه، ۲۱ خرداد ماه به وقت ایران (ساعت ۱۰ صبح ۱۱ ژوئن به وقت آمریکا) برگزار خواهد شد. انتظار می‌رود در جریان این مراسم ویدیوها و اطلاعات بیشتری از بازی مورد انتظار هیبلید ۲ ارائه شود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا