زمان برگزاری شوکیس ایکس باکس مشخص شد

نمایش بازی‌های انحصاری ردموندی‌ها

زمان برگزاری شوکیس ایکس باکس مشخص شد حمید توحیدلو ۰ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
زمان برگزاری شوکیس ایکس باکس

شرکت مایکروسافت ساعاتی قبل در پیامی ضمن ارائه جزئیاتی از دایرکت استارفیلد، تاریخ و زمان برگزاری شوکیس ایکس باکس را مشخص کرد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که ردموندی‌ها قصد برگزاری رویداد بزرگ ایکس باکس در هفته‌های آینده را هستند. در همین راستا، شرکت مایکروسافت مدتی قبل در پیامی خاطرنشان کرد که این مراسم راس ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه روز یک‌شنبه، ۲۱ خرداد ماه به وقت ایران (ساعت ۱۰ صبح ۱۱ ژوئن به وقت آمریکا) برگزار خواهد شد.

در حال حاضر جزئیاتی از بازی‌ها و توسعه‌دهندگان حاضر در این مراسم در دسترس نیست، اما مایکروسافت وعده داده که در جریان رویداد شاهد نمایش‌های جدیدی از آثار فرست پارتی و ترد پارتی ایکس باکس خواهیم بود. انتظار می‌رود که بازی ریسینگ فورتزا موتو اسپورت یکی از برجسته‌ترین عناوین حاضر در مراسم باشد.

شرکت مایکروسافت درباره شوکیس ایکس باکس توضیح می‌دهد:

برای سورپرایزهای جدید و اولین نگاه‌ها به استودیوهای داخلی با استعداد و شماری از همکاران خلاق ما در سراسر جهان به ما ملحق شوید. این روزی است که همه بازیکن‌ها منتظرش هستند تا ببینند کدام عناوین برای ایکس باکس، کامپیوتر و گیم پس عرضه می‌‎شوند.

به محض اتمام رویداد ایکس باکس گیمز شوکیس، یک رویداد اختصاصی برای نمایش بازی مورد انتظار Starfield با همکاری بتزدا برگزار می‌شود که در جریان این دایرکت، ویدیوهای زیادی از گیم‌پلی، پشت صحنه و مصاحبه با سازندگان بازی به اشتراک گذاشته خواهد شد. بهتر است بدانید با توجه به عملکرد ضعیف بازی ردفال، در حال حاضر همه توجه‌ها به استارفیلد معطوف شده است.

علاوه بر این‌ها، امسال میزبان مراسم Xbox Games Showcase Extended نیز خواهیم بود. این رویداد قرار است در روز سه‌شنبه، ۱۳ ژوئن (۲۳ خرداد ماه) برگزار شود که شامل یک سری مصاحبه‌ها با بازی‌سازان بر اساس نمایش‌های رویداد اصلی شوکیس ایکس باکس خواهد بود.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با برگزاری شوکیس ایکس باکس و دایرکت استارفیلد چیست؟ شما چه انتظارهایی از این مراسم و آثار جدید ردموندی‌ها دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا