برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سریال هری پاتر ساخته می‌شود؟

مدیر ارشد HBO Max به سؤال طرفداران پاسخ داد

سریال هری پاتر ساخته می‌شود؟ ۰ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سریال هری پاتر

ماه گذشته بود که خبری در مورد سریال هری پاتر به گوش رسید. در آن زمان هالیوود ریپوتر گفته بود که این سریال در مراحل اولیه ساخت قرار دارد و هنوز هیچ نویسنده‌ای برای آن مشخص نشده است. برادران وارنر و HBO در آن زمان گفتند که هیچ عنوانی از مجموعه هری پاتر در دست تولید نیست اما علاقه طرفداران به این سریال بسیار زیاد است و همین باعث می‌شود که تولیدکنندگان، فرصت‌های مناسب را از دست ندهند. اگر شما از دسته افراد هستید که هنوز هیچ کدام از عناوین این مجموعه را مشاهده نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنم مطلب چگونه فیلم‌های هری پاتر را به ترتیب تماشا کنیم؟ را مطالعه کنید تا بتوانید بیشترین لذت را از دیدن این مجموعه جذاب و زیبا ببرید.

اکنون و درحالی‌که بسیاری از طرفداران منتظر شنیدن خبرهای رسمی در خصوص ساخت سریالی از مجموعه هری پاتر هستند، کیسی بلویز (Casey Bloys) مدیر ارشد محتوای HBO مصاحبه‌ای با هفته‌نامه Entertainment Weekly داشته و به سؤالات خبرنگار در این خصوص پاسخ داده است.

او گفته که هنوز هیچ معامله‌ای در این خصوص انجام‌نشده، با هیچ نویسنده، کارگردان و بازیگری صحبت نشده و در حال حاضر هیچ‌چیز وجود ندارد. بنابراین نمی‌توان چیزی به آنچه که همه در مورد آن دارند حدس‌هایی می‌زنند اضافه کنم.

از او پرسیده شد که آیا خودش دوست دارد که سریال هری پاتر ساخته شود. بلویز در جواب گفت که بله، من دوست دارم که سریال مجموعه هری پاتر ساخته شود. تماشای این سریال عالی خواهد بود اما در حال حاضر چنین سریالی در دست ساخت نیست.

به همین دلیل به نظر می‌رسد که طرفداران اکنون نباید امید زیادی به ساخت اسپین‌آف و سریال این مجموعه داشته باشند اما از جهان هری پاتر هنوز هم عناوینی هستند که منتشر خواهند شد. سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های Fantastic Beasts در تاریخ ۲۵ خرداد سال ۱۴۰۱ (۱۵ ژوئن ۲۰۲۲) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments