1%
  • 0/10

مدیرعامل وارنر زمان انتشار سریال هری پاتر را اعلام کرد

طرفداران فعلاً منتظرش نباشند

مدیرعامل وارنر زمان انتشار سریال هری پاتر را اعلام کرد ۰ ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
زمان انتشار سریال هری پاتر

دیوید زسلاو، مدیرعامل وارنر در بخشی از جلسه اخیر استودیو خود زمان انتشار سریال هری پاتر را بصورت حدودی اعلام کرد.

هری پاتر (Harry Potter) یکی از محبوبترین فرنچایزهای وارنر بوده و تنها فیلم‌هایش نزدیک به ۸ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش داشتند. همین موفقیت تجاری باعث شد استودیو آمریکایی اسپین آف آن را ساخته و بدین طریق جهان داستانی را گسترش دهد. مجموعه جانوران شگفت انگیز (Fantastic Beasts) شروع خوبی داشت اما در ادامه درگیر حواشی شد و نتوانست از پس انتظارات مالی سازندگان خود بر بیاید.

جانوران شگفت انگیز قرار بود یک مجموعه پنج قسمتی باشد. اگرچه وارنر بصورت رسمی اعلام نکرده، Fantastic Beasts قرار نیست هرگز تکمیل نشده و استودیو آمریکایی تمرکزش را روی ریبوت هری پاتر گذاشته است. این ریبوت برخلاف اقتباس‌های پیشین بصورت سریال ساخته شده و قرار است از طریق شبکه HBO و سرویس استریم MAX در دسترس علاقه مندان قرار بگیرد.

وارنر چندی پیش جلسه‌ای را برگزار کرد تا در جریانش گزارش عملکرد خود در سه ماهه چهارم سال گذشته را به اشتراک بگذارد. دیوید زسلاو (David Zaslav)، مدیرعامل استودیو، تاریخ انتشار سریال هری پاتر را بصورت حدودی اعلام کرد. بر این اساس، علاقه مندان تا قبل از سال ۲۰۲۶ میلادی قادر به تماشای آن نخواهند بود:

ما نسبت به هیجانمان برای سریال Harry Potter خجالت زده نبوده‌ایم. مدتی را در کنار جی. کی. رولینگ (J.K. Rowling) و تیمش گذراندیم. هر دو سمت ماجرا بابت احیای این فرنچایز هیجان زده هستند. گفتگوهای ما بسیار خوب بوده و هیجان بسیار زیادی برای مسیر پیش رو داریم. بی‌صبرانه منتظر روایت چند دهه داستانسرایی برای مخاطبان جهانی از طریق MAX هستیم.

در حال حاضر، اطلاعات چندانی از سریال هری پاتر در دسترس نیست. می‌دانیم وارنر برنامه‌ای بلند مدت برای اثر مزبور داشته و می‌خواهد تمامی کتاب‌ها را مورد اقتباس قرار دهد. همچنین جی. کی. رولینگ بعنوان تهیه کننده اجرایی روی روند ساخت نظارت خواهد داشت.

طبق آخرین اخبار که به چند ماه پیش مربوط می‌شود، فیلمنامه نویسان پروژه هنوز استخدام نشده بودند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments