تریلر جدید Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts منتشر شد

یک دورهمی دوست‌داشتنی دیگر در هاگوارتز

HBO Max ساعاتی پیش، تریلر جدید Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts را منتشر کرد. این ویژه برنامه قرار است مانند Friends Reunion و The Fresh Prince Reunion بعد از سال‌ها بازیگران فیلم‌های هری پاتر را در هاگوارتز دور هم جمع کند.

بیش از ۱۰ سال از اکران هشتمین و آخرین فیلم از مجموعه‌ی هری پاتر یعنی Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2 و خداحافظی طرفداران با این سری می‌گذرد. نخستین قسمت از هری پاتر یعنی Harry Potter and the Philosopher’s Stone در سال ۲۰۰۱ اکران شد و بعد از آن در طول ۱۰ سال، این مجموعه برخی از بهترین لحظات و خاطرات را برای طرفداران و ببینندگان ساخت.

حالا که ۲۰ سال از اکران اولین فیلم هری پاتر می‌گذرد، سرویس اشتراکی HBO Max تصمیم گرفته تا یک ویژه برنامه‌ی جدید مانند Friends Reunion و The Fresh Prince Reunion را تدارک ببیند تا بازیگران این مجموعه را بعد از چند سال دور هم جمع کند تا طرفداران بتوانند خاطرات زیبا و دوست‌داشتنی‌شان را باری دیگر مرور کنند.

در این ویژه برنامه که Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts نام دارد، قرار است شاهد حضور بازیگرانی از جمله دنیل ردکلیف، روپرت گرینت، اما واتسون، هلنا بونهام کارتر، رابی کولترین، رالف فاینس، جیسون آیزاکس، گری اولدمن، ایملدا استونتون، تام فلتون، جیمز فلپس، الیور فلپس، مارک ویلیامز، بانی رایت، آلفرد انوک، متیو لویس، اوانا لینچ، ایان هارت و همچنین کارگردان فیلم Harry Potter and the Philosopher’s Stone یعنی کریس کلمبوس باشیم. این برنامه در اولین روز سال میلادی جدید یعنی تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۲۲ (۱۱ دی ۱۴۰۰) در سرویس اشتراکی HBO Max در دسترس قرار خواهد گرفت. البته در بهار ۲۰۲۲ و قبل از اکران فیلم مورد انتظار Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore، این ویژه برنامه از طریق شبکه‌های TBS و Cartoon Network نیز پخش خواهد شد.

حالا به تازگی HBO Max، تریلر جدید Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts را منتشر کرده است که شما می‌توانید در ابتدای این مطلب آن را تماشا کنید.

طبق اعلام رسمی شرکت Warner Bros، این برنامه قرار است ادای احترامی باشد به جادوی ساخت فیلم‌ها و خانواده‌ی زیبایی که ۲ دهه‌ی پیش در شعبه‌ی لندن استودیوی Warner Bros ساخته شدند و همچنین میراث مجموعه فیلم‌های هری پاتر و تاثیر آن بر خانواده‌ها و طرفداران در سراسر جهان را مرور کند. تام اشیم، رئیس بخش جهانی کودکان، نوجوانان و آثار کلاسیک شرکت Warner Bros در رابطه با Harry Potter 20th Anniversary: Return to می‌گوید:

این سفری باورنکردنی از زمان اولین پخش فیلم Harry Potter and the Philosopher’s Stone بوده است و قرار است در آن چگونگی تکامل این جهان به‌هم پیوسته و قابل توجه که دست کم می‌توان آن را جادویی دانست، مشاهده کنیم. این برنامه ادای احترامی است به همه‌ی کسانی که زندگیشان تحت تاثیر این پدیده‌ی فرهنگی قرار گرفته است، از جمله بازیگران و گروه با استعدادی که قلب و روح خود را برای این مجموعه‌ی خارق‌العاده گذاشتند تا طرفداران پرشوری که بعد از ۲۰ سال روح این دنیای جادوگری را زنده نگه می‌دارند.

همچنین کیسی پترسون، تهیه‌کننده‌ی اجرایی ویژه برنامه نیز در اینباره می‌گوید:

اینجا با این بازیگران باورنکردنی، در هوا جادو وجود دارد، زیرا همه‌ی آن‌ها به خانه بازمی‌گردند و به مجموعه‌ی اصلی هاگوارتز، جایی که ۲۰ سال پیش کار خود را در آن شروع کردند. هیجان آن‌ها ملموس است زیرا آن‌ها آماده می‌شوند تا طرفداران خود را به یک سفر بسیار خاص و شخصی ببرند.

ویژه برنامه‌ی Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts با همکاری شرکت‌های Warner Bros. Unscripted Television و Warner Horizon در استودیوی نمادین بخش لندن Warner Bros ساخته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا