تماشا کنید: تریلر فیلم Fantastic Beasts 3 منتشر شد

سفری به اعماق دنیای جادو

برادران وارنر تریلر رسمی فیلم Fantastic Beasts 3 را منتشر کرده و در این تریلر جزییات عمیق‌تری از اسپین‌آف فرنچایز هری پاتر را به طرفداران ارائه می‌دهند. این فیلم سومین قسمت از مجموعه جانوران شگفت‌انگیز بوده که دیوید یتس (David Yates)، کارگردانی این اثر را به عهده داشته و بار دیگر  فیلمنامه‌ این اثر را جی کی رولینگ ( J.K. Rowling) و استیو کلاوز ( Steve Kloves) نوشته‌اند. Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore چند سال پس از وقایع دو نسخه پیشین خود رخ می‌دهد، زمانی که جادوگران برجسته دنیا با جنگ جهانی دوم دست و پنجه نرم می‌کنند. در این اثر می‌بینیم که پروفسور برجسته هاگوارتز نیوت اسکامندر (Newt Scamander ) و دوستانش را خبر می‌کند تا ماموریتی مهم را آغاز کنند ماموریتی که در آن با جادوگر تاریک گلرت گریندل‌والد(Gellert Grindelwald) و ارتش در حال رشد او درگیر خواهد شد.

ادی ردمین (Eddie Redmayne) بار دیگر به گروه بازیگران فرنچایز جانوران عجیب پیوسته و علاوه بر او دیگر ستارگان این فرنچایز بازگشته‌اند تا در ماجراجویی تازه‌ای شرکت کنند. کاترین واترستون، دن فوگلر، آلیسون سودول، ازرا میلر، کالوم ترنر، ویلیام نادیلام، پاپی کوربی توچ، جسیکا ویلیامز، جود لاو  و مدس میکلسن از جمله مهم‌ترین بازیگران این فیلم به شمار می‌روند.

این فیلم با معرفی مدس میکلسن به عنوان گلرت گریندل‌والد به این فرنچایز، شاهد تغییر بزرگی در لیست بازیگران فرنچایز خواهد بود و این ستاره به دلیل شکایت های حقوقی که در مورد ازدواج جانی دپ با امبر هرد، وجود داشت جایگزین او شد. پس از تأخیرهای ناشی از همه گیری ویروس کرونا، فیلمبرداری Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore در سپتامبر ۲۰۲۰ شروع شد و در نهایت در فوریه ۲۰۲۱ به پایان رسید.

تنها چند ماه تا عرضه فیلم باقی مانده است، و اکنون کمپانی برادران وارنر تریلر رسمی Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore را منتشر کرده است. این ویدئو نگاه عمیق‌تری به ماموریت خطرناک نیوت و دوستانش ارائه می‌دهد و همچنین اولین نگاه به گلرت گریندل‌والد میکلسن را ارائه می‌کند. می‌توانید این تریلر را در ادامه ببینید:

تریلر فیلم Fantastic Beasts 3

اولین تریلر Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore با افشاگری‌ها و شوخی‌های هیجان‌انگیزی برای مخاطبان ارائه شده، و نگاهی مناسب به گریندل‌والد میکلسن می‌اندازد. بازسازی جادوگر تاریک یکی از عناصر مورد بحث این فیلم در سال گذشته بوده است و طراحی جدید او مطمئناً شاهد اعمال تغییرات اساسی در موهای سفید عجیب‌، پوست رنگ پریده و سبیل‌های نازک جانی دپ داشته است. گریندل والد میکلسن نیز به نظر می رسد نسخه‌ای بسیار مخوف‌تر و قوی‌تری از این شخصیت باشد زیرا او به دنبال اعلام جنگ علیه ماگل‌ها (muggles) است.

برخی از دیگر قسمت٬های این تریلر سرگرم‌کننده‌ از جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور نشان می‌دهد که جیکوب با بازی ماگل دن فاگلر، یک چوب جادو از دامبلدور هدیه می‌گیرد و همچنین در این تریلر کارهای جالب دیگری از جادوشناسی نیوت را می‌بینیم. این تریلر همچنین به کاوش‌های بیشتر در دوران دهه ۳۰ در کار هاگوارتز و دامبلدور به عنوان یک استاد اشاره می کند، با بازگشت به سالن غذاخوری بزرگ محبوب که در فیلم های اصلی هری پاتر دیده می شود و همچنین اشاره‌ای خوب به آینده دامبلدور به عنوان مدیر مدرسه تریلر قسمت سوم فرنچایز جانوران شگفت انگیز طرفداران را هیجان زده کرد.

نظر شما در رابطه با تریلر فیلم Fantastic Beasts 3 چیست؟ 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا